Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.
Üksindus

Tänase päeva energiad läbi numbrite ütlevad, et kui me laskume täna negatiivse poole peale, siis tunneme ennast üksikuna, isegi kui oleme ümbritsetud inimestest või oleme külla kutsutud, ei muuda see üksinduse tunnet meie sees. Melanhoolia ja jõuetus saavad olema peamiseks tooni andvaks fooniks. Põeme sellepärast, et meie lähedased ei mõista meid. Arutleme enda sees nendel teemadel, mis tunduvad meile olulised ja tähtsad ning mõtleme, et sellest pole kellelegi rääkida. Energiat pole ja seda pole ka kusagilt võtta. Sobrame oma mõtetes, et kas oleks kedagi, kellele kaevelda, kuid mitte kedagi ei tule pähe.

Kui aga püsime positiivsetes energiates vaatamata sügisesele mornile ilmale, näeb meie päev välja kui pilt-unistus, mida varem näha nagu miski või keegi segas. Pole kuhugile kiiret, kõik tegevused on justkui mõõdetud, täiendatud hea enesetunde ja naeratustega. Ühise laua taha kogunetakse, et rääkida möödunud suve õnnelikest hetkedest või meenutatakse mingeid teisi aegu kui hing hõiskas. Polegi tähtis, millest kõneldakse, kuid juttu puhudes tekib selline sünergia, kus on hea ja kerge olla ning mõte, et sellest võiks ka oma lastelastele kunagi jutustada.

Tänane päev on ka seotud armastuse ja armumisega, või soovist seda teisele poolele tunnistada, kuid ärge kiirustage. Katsuge mõista, et selleks tantsuks läheb vaja kahte – las kõik läheb vaikselt oma rada ning omas ajas. Sest hetkel ei jätku energiat, et seda tantsu lõpuni tantsida.

Harmoonia liugleb meie ümber, seda on tunda kõiges. Täna võiks süüdata elusa tule. Sest peagi võtab Sügis kõik oma haardesse. Kui pole kaminat või tulekollet, siis süüdake lihtsalt küünal. Soe pleed, mõnus tee või mõni teine soe jook, soojad sussid. Pea kellegi lähedase õlal puhkamas ning lihtsalt vaikige ning nautige õhtut koos elava tulega.


Pea kellegi lähedase õlal puhkamas ning lihtsalt vaikige ning nautige õhtut koos elava tulega.