Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

22 koodi lühikirjeldused piltidega

1 Maag (võluri ja imetegija energia)

Maag - võlur ja imetegija1 energia plussis

See on liidri energia, innovaatiline – uuenduslik. Väga tugevad inimesed. Sellise energiaga inimesed on optimistlikud ja aktiivsed, paljude huvitavate ideedega. Nende ümber keeb alati elu, aga ise asuvad nad selle keskmes. Võimelised töötama üksi, kuid partnerid, kellega ta end ümbritseb, peavad olema vaimselt temaga ühel tasandil. Inimesed – imetegijad, nad on võimelised oma mõttejõuga materialiseerima oma elusündmuseid, luues seda ise. Imed nende elus see on normaalne – igapäevane.

1 energia miinuses

Negatiivis tunnistavad ainult enda tähtsust. Selgelt üleolevad, egoistlikud. Suruvad teisi inimesi maha ning allutavad enda tahtele. Ei tunnusta teiste inimeste andeid ja teeneid, sest mitte kedagi ei saa võrrelda Maagi endaga. Ei usu enda võimetesse – jõudu, ei austa iseennast, on kompleksides, ebakindel, alahindab oma saavutusi. Üks sõna kriitikat tema kohta võib ta viia endast välja, samuti kustutab ta selle kritiseerija enda tuttavate hulgast igaveseks.

 

2 Ühtsuse energia, võrdsus ja harmoonia

Üksteise otsa laotud kivid toetamas päikest2 energia plussis

Need inimesed omavad diplomaatilisi võimeid, oskust lahendada konflikte, siluda teravaid nurki. Nad sarnanevad liimile, mis suudab ühendada omavahel kokku sobimatuid elemente. Omavad sügavat tunnetust ja nägemist. Nende energia on pehme, voolav ja kaitstud – kaetud. Nad on võimelised teisi inimesi ära rääkima, maha rahustama, valu ära võtma, nad on sünnilt tervendajad ja diplomaadid. Neile ei meeldi olla liidrid, kuid oma olemuselt on nad selle maailma hallid kardinalid. Duaalsuse kohalolu.

2 energia miinuses

On vihased kogu maailma peale, peksavad keelt, millega suudavad riidu ajada ümbritsevaid inimesi. On kinnised, ebaausad, valelikud. Ei saa aru, mis teise inimese hinges toimub, tegelikult ei suuda ta isegi sellest aru saada, mis tema enda sees toimub. Vasturääkivad ja kahepalgelised natuurid. Kahtlused, otsustusvõimetus, passiivsus ja laiskus.

 

3 Viljakuse ja eostamise energia. Perenaine, keisrinna.

Joonistatud rase naine3 energia plussis

Inimesed, kes on sündinud selle energiaga, kehastavad viljakat mulda. Tõelise naise kuju, ilus, väärikas ja õrn samal ajal.

Naised -Tõelised perenaised, õnnistatud naiselikkusega, armastavad ümbritsevate tähelepanu, on võimelised juhtima igat asja.

Mehed – emotsionaalsed, tundlikud natuurid, on võimelised mõistma naiste eelistusi, sageli on nende elus naine-kaitsja.

3 energia miinuses

Naised – võimukad, liialt kontrollivad nii oma alluvate kui pereliikmete suhtes, nõudes endale nende pidevat tähelepanu. On liialt sõltuvuses ja vaimustuses on välimusest ja materiaalsetest asjadest. Meeste allasurumine, mees energia domineerimine.

Mehed – liialt emotsionaalsed, vastutustundetud, ei suuda iseseisvalt vastu võtta otsuseid.

 

4 Võimu energia. Imperaator, peremees.

Zeus oma troonil4 energia plussis

Mees energia, mis annab inimesele võimaluse juhtida ja valitseda. Vastutustundlikud ja tööjõulised inimesed, nende jaoks on avatud suured võimalused enda sotsiaalseks realiseerimiseks. Kaasasündinud peremehelikud ja organiseerimise oskused, püüdlevad igas asjas korra loomise poole. Mehed konservatiivid (alalhoidlikud või vanameelsed, on uuenduste vastased), on võimelised oma perekonda kaitsma ja kõige vajalikuga varustama, on tõelised mehed.

Naised – kellel on selline energia peavad proovima seda energiat muutma rohkem naiselikumaks.

4 energia miinuses

Negatiivne külg on liigne kontroll ja despootlus (võimutseja), soov jõuda võimuni mistahes meetoditega, suletud hingelistele asjadele.

Naistel on raske välja tuua oma naiselikku poolt, terve oma elu on nad haaratud ühtedest ja samadest ideedest ning neil on raske neid muuta, juhendavad liialt palju oma lähedasi.

Meestest võivad saada tõelised türannid nii tööl kui kodus. Ei taha võtta vastutust, infantiilsus (vaimsete võimete püsimine lapse tasandil), suutmatus kohaneda eluga, on sõltuvuses teistest inimestest.

 

5 Seaduse energia

Raamatutest torni otsas seisev mees, kes vaatab üle müüri universumi poole5 energia plussis

Õpetaja talendiga inimesed, kes saades teadmisi, jagavad neid edasi heal meelel. Nende jaoks on väga olulised traditsioonid ja reeglitest kinni pidamised. Nad armastavad jagada õpetusi ning kasvatada teisi, suudavad kergelt teisi veenda oma õigsuses. Suurt rolli mängib nende elus perekond, traditsioonid ja üksteise toetamine. Vastutustundlikud ja usaldusväärsed inimesed. Otsuste vastuvõtmiseks on neil vaja jõuda olukorra juurteni, kasutada sealjuures oma loogilist mõtlemist. Nad otsivad terve elu oma vaimset õpetajat, on mitmekülgsed ja sügavalt arenenud, otsivad pidevalt uusi teadmisi.

5 energia miinuses

Negatiivsuses ei taha nad õppida ega areneda, samuti ei taha nad kedagi õpetada ega oma teadmisi jagada. Üleliigne soov kedagi pidevalt õpetada, oma ideede kehtestamine. Igasuguse korra puudumine – materiaalses maailmas, suhetes, mõtetes. Ei taha traditsioone, on pidevad probleemid vastastikkustes suhetes. On fanaatiline suvaliste uskude – uskumuste suhtes, sellised inimesed võivad sattuda sektide mõjuvõimu alla ning olla sellest haaratud.

 

6 Suhete energia. Armastus ja ilu.

Mosaiikne mees ja naine6 energia plussis

Selliste inimeste positiivne pool seisneb oskuses suhelda, oskavad võita poolehoidu, lahendada konflikte. On emotsionaalsed, loovad kergelt teiste inimestega tutvusi, on ümbritsetud paljude sõpradega. Armastavad kõike kaunist ja eredat, neil on peen maitse, nad on moe loojad. Nende jaoks on väga oluline kõrvalseisjate arvamus. Võivad väga kergesti ära armuda, samuti armutakse ka temasse väga kergelt. Kodu on neil mugav ja kaunis, käib sageli palju külalisi, on rõõmsameelsed võõrustajad. On nautlejad. See on partnerluse, suhete ja armastuse energia.

6 energia miinuses

Selle energia negatiivne pool on armukadedus, depressiivsed seisundid, laiskus. „suletud süda“, kui on üle elanud mingid pettumused, pärast seda ei suuda inimene enam tunda uusi tundeid omavahelistes suhetes ning elab „mugavuse“ printsiibil, ei luba enam enda jaoks uut armastust. Ebasiirad, soov kätte maksta partnerile solvangu eest. Peab väga oluliseks ümbritsevate inimeste arvamust ning on oma välimuses ning materiaalsuses kinni.

 

7 Liikumise energia. Võitja.

Mees, kes jookseb koos hundiga7 energia plussis

Oma olemuselt on need inimesed liidrid. Üks peamisi nende elu printsiipe on liikumine püstitatud eesmärgi suunas. Neid eristab teistest sihikindlus ja keskendumine tulemusele, võidule. Aktiivse eluviisiga, muretud, ei mõtle pikalt. Nende jaoks on oluline isiklik realiseerimine, nad armastavad aktiivset puhkust ning reisimist maailmas. Tõeline karjääri energia, mis annab rakendamise ja finantsilise-majandusliku tulemuse.

7 energia miinuses

Negatiivses võtmes puudub liikumine, vastutuse puudumine, oskamatus asju lõpule viia. Laiskus, ei ole tahtmist oma keha eest hoolt kanda. Liigne agressiivsus, kontroll ja teiste inimeste alla surumine. Sõjakus ja vaenulikkus, probleemida lahendamiseks kasutab jõudu. Nende kohta on väljend „kõnnib üle laipade“, „ei peatu millegi ees“.

 

8 Õigluse energia. Tasakaal.

Naine hoidmas õigluse kaalu8 energia plussis

Inimesed, kes tajuvad maailma väga peenelt ning teavad ja tunnevad põhjus-tagajärje seadusi. Ajavad taga õiglust, ausust, see on oluline osa nende elust. Sageli on nad mingite süsteemide esindajad elus – riikliku, juriidilise, mingite ettevõtluste juhatajad, ühenduste jne. On koordinaatorid – ühendavad omavahel inimesi ja sündmuseid, on võimelised kohut pidama ja lahendama mistahes küsimused või probleemid. Kui nende ellu tuleb mingi raske olukord, siis ei lähe nad endast välja, vaid mõtlevad „milleks seda mulle vaja oli?“ ning leiavad kiiresti vajaliku lahenduse.

8 energia miinuses

Negatiivis mõistab inimene kõike hukka ning süüdistab, on solvunud, depressioonis, pidevad arutlemised ja selgitamised. Inimesed võivad aastaid õppida samu õppetunde, teevad ühtesid ja samu vigu. Nende pidev küsimus on „Miks see just minuga toimub?“ see küsimus ei anna neile rahu. Pettumus mingis asjas võib neid viia kriisini, kus nad ei näe enam mingit võimalust sellest välja tulemiseks.

 

9 Targa – mõtleja energia. Tarkuse energia

Gandalf - võlur9 energia plussis

Neil inimestel on kaasasündinud tarkus, tema juurde tullakse nõu küsima. Nad püüavad tungida probleemi juurteni, ei armasta asjatut sagimist. Neile meeldib olla üksinduses ning see on neile periooditi väga vajalik, sest just üksi olles ammutavad nad tarkust. Neil on sügavad tunded, kuid nad eelistavad neid mitte välja näidata, nad valivad ise, kellele nad end avavad. Ustavad sõbrad ja partnerid, abiellu astuvad üsna hilja, kuna nende valik on kaalutletud ja põhjalik.

9 energia miinuses

Negatiivis sulguvad nad endasse, sageli tahavad elust hoopis lahkuda, üleliigne asketism. Need inimesed ei armasta ennast, ühes sellega ka kõike ümbritsevat. Üksinduse hirm, mille tulemus – lahendamata suhted, pidev partneri otsing.

 

 

 

10 Voolamise energia

Kosk mäeorus10 energia plussis

Nad on õnneseened, nende üle valvatakse. Kõrgemad jõud aitavad neil toime tulla inimeste ja erinevate olukordadega. Nad liiguvad saatuse voolus, nad esinevad kui talismanid mistahes tegevuses, äris. Vajalikul hetkel, tulevad nende ellu inimesed ning olukorrad, neil on vaid vaja need ainult vastu võtta, lõdvestuda ja nautida elu. See ei ole liidri energia, kuid need inimesed on väga head suhtlejad ning neile meeldib viibida erinevates seltskondades.

10 energia miinuses

Negatiivis saavad need inimesed endale sellise elu, millega kaasnevad erinevad raskused. Igapäevaselt tuleb neil jagu saada massiliselt erinevatest takistustest, aga tulemus ei paku ikkagi mingit rõõmu. Passiivsus ja elu eesmärkide puudumine, pole tahtmist vaimselt areneda. Võivad kergesti sattuda teiste inimeste mõju alla, põletavad läbi oma elu. Pole iseseisvust, ootavad alati, et keegi neid toetaks.

 

11 Jõu energia. Võimu energia

Rusikas, mis lööb läbi vee11 energia plussis

Need inimesed suudavad teisi enda järel vedada. Neis on väga palju eluenergiat, suudavad sooritada mitut ülesannet korraga, nad ei armasta istuda niisama. Kõiges on tunda nende individuaalsust – nende arvamus ei jää kunagi märkamatuks. Nad jaotavad oma energiat vaheldumisi kord teistele, kord endale, mille kohaselt loovad nad oma maailma. Vajalik on rahulikku energia välja laskmise moodust – sport, koormus.

11 energia miinuses

Negatiivis püüavad need inimesed saada elult seda, mida nad tahavad jõuga. Nad võivad kehtestada oma seisukohta agressiivselt. Näitavad üles ebaviisakust, ei arvesta teiste inimeste arvamusega. Tööhoolikud kõiges, mida nad ette võtavad. Naistel esinevad mehelikud iseloomujooned, kasutavad oma partneri jõudu. Kulutamata energia tekitab liigset kehakaalu. Jõuetus, nõrkus, otsustusvõimetus.

 

 

12 Inimeste teenimise energia, teisiti nägemine

Ühe inimese käsi peseb teise inimese jalga12 energia plussis

Need inimesed on oma olemuselt lahked, kes omavad halastust ja kaastunnet. Pöördudes nende poole, võite te alati saada toetust ja abi. On mõistvad ning seetõttu võivad tegeleda heategevusega. Nad omavad uuenduslikku mõtlemist, igat olukorda näevad uue nurga alt, probleemi lahendavad kiiresti ja efektiivselt. On ebatavaliste informatsioonide allikaks, neid tõmbab kõik ebatavaline ja saladuslik.

 

12 energia miinuses

Negatiivis on need inimesed iseenda ohvrid tänu liigsele avatusele ja lahkusele, neile meeldib kannatada, olla solvunud ja haavatavad. Neil esineb sageli depressiivseid seisundeid ja sel hetkel on neil väga raske midagi oma elus muuta, sellest välja tulla. On üleliigselt kiindunud ühte inimesse ja kannatavad lahkumineku korral väga, ei lase oma partnerit vabaks. Valdavaks on negatiivne mõtlemine, kaeblemine oma elu üle.

 

13 Ümbersünni energia, transformatsioon

Liblikatiibadega tüdruk sirutab end päikese poole13 energia plussis

Salapärased ja ettearvamatud. Kus nad ka välja ei ilmuks, hakkavad ümber ringi toimuma muutused ja uuendused. Nad lülitavad ümbritsevates inimestes sisse vajaliku transformatsiooni protsessi. Nad ei suuda tegeleda vajaliku asjaga pikalt ning nende tähelepanu lülitub tihti ümber, aga see just viibki nende tegevuse muutustele. Tegutsevad keskendunult, viivitusteta ja paanikata. Nad on otsusekindlad ja julged. Nende elu on tsükliline, ainuüksi nende seisundid vastanduvad pidevalt. Need inimesed ei karda surma.

13 energia miinuses

Negatiivis on nad agressiivsed, on terava keelega. Võivad teistele inimestele muutumist vägisi peale suruda. Külmaverelised, ei tunneta teiste inimeste kannatusi. Ei suuda alustatut viia loogilise lõpuni, ei suuda keskenduda ühele tegevusele korraga. Kardavad oma lähedaste inimeste elu pärast nii, et muudavad nende elu keeruliseks. Ei suuda loobuda vanadest asjadest ning aegunud suhetest.

 

14 Tervendamise energia. Hing, kunst, loovus

Kahe inimese käed üksteist õrnalt looduse taustal puudutamas14 energia plussis

Emotsionaalsed inimesed, peende tunnetusega, sügava hingega. Avatud ja heasoovlikud. Neile meeldib tegeleda kunstiga ja veeta aega seltskonnas, kellel on samad huvid. Intellektuaalsed ja haritud, armastavad poeesiat ja ajalugu, on vaimustunud kõigest kaunist. Sündinud tervendajad, kasutavad nii energeetikat kui looduslikke vahendeid (ravimtaimed, organismi puhastamine jne) armastavad vett, aga rasketes olukordades on vee lähedus neile suureks toeks ja jõuallikaks, puhastades neid negatiivsusest.

14 energia miinuses

Negatiivis on neil kõrgendatud armukadedus, ei soovi andestada solvanguid. Need inimesed võivad kaua viibida enesesüüdistamise seisundis, nutta ja kannatada. Ei usu enda jõusse ja kõrgemasse elu mõttesse. Teine negatiivne külg – kalk süda ja hing, lodevus ja ebaviisakus, jõhkrus. Ei suuda tunda rõõmu sellest, mis neil olemas on, tahavad saada rohkem ja rohkem. Sageli kui nad tegelevad oma haavatud hinge rahustamisega või otsivad loomingulist impulssi, sattuvad nad dopingu, alkoholi või narkootikumide küüsi.

 

15 Avaldumise energia, kiusatus, kirg

Madu ümber õuna15 energia plussis

Need inimesed on suure energia potentsiaaliga. Näevad teisi inimesi läbi, neid on raske petta. Nende missioon – tuua esile teiste inimeste nõrkused ning seetõttu on nad provotseerivad nii oma sõnade kui tegudega teisi inimesi, tuues seeläbi välja nende hingede negatiivsed küljed. Seltskondlikud ja rõõmsad inimesed, neile meeldivad seiklused. Oskavad toime tulla nii inimeste kui olukordade juhtimisega. Armastavad naudinguid, kõike glamuurset ja elegantset, peent. Näevad olukorra põhiprobleemi ning seetõttu oskavad anda head ja vajalikku nõu. Head kõnepidajad, on andekad paljudes sfäärides. Neile meeldib mängida eluga, loomult avantüristid. Partneriga kirglikud.

15 energia miinuses

Negatiivis agressiivsed, kannatamatud inimlike nõrkuste suhtes. Kadedad, armukadedad, on ihnuskoid. On kallutatud alkoholi, narkootikumide ja teiste sõltuvuste poole. Omavad võimuiha. Partneri suhtes väga valivad, on väga pretensioonikad, kergemeelsed.

 

16 Vaimse ärkamise energia

Naine, kes istub maakera peal ning hoiab ühes käes päikest ning teises kuud16 energia plussis

Inimesed, kes omavad uusi vaimseid teadmisi. Nad on pidevas vaimse ärkamise seisundis, elavad teadvustatud elu, vastavuses elu seadustega. Selline seisund tuleb nende inimeste ellu läbi õppetundide, maiste sidemete ja seotuste lõhkumise läbi. Energeetiliselt tugevad, liidrid, kes võivad juhtida teisi inimesi valguse juurde läbi enesetundmise ja uue nägemise. Eriti hästi tulevad nad toime rekonstrueerimise ja taastamisega.

16 energia miinuses

Negatiivis on nad agressiivsed, ei suuda kontrollida oma emotsioone. Kitsa mõtlemisega, on kinni materiaalses maalimas. Keelduvad kategooriliselt vaimsest kasvamisest ning on vastu ka sellele, et teised areneksid. Nende elus puudub kord, tegutsemine on kaootiline. Esineb tihti traumasid ja vigastusi.

 

 

17 Tähe energia, looming, loovus

Supermani stiilis nööpsärki avav mees17 energia plussis

Ebatavalised inimesed, elavad, glamuursed. Neid ei ole võimalik mitte märgata. Vastutulelikud, osavõtlikud, avatud inimesed, kes omavad tugevaid loomingulisi võimeid. Omab intuitsiooni ja ekstrasensoorseid võimeid. Neile meeldib kui märgatakse nende saavutusi, kiidetakse, aplodeeritakse.  Positiivsed ja rõõmsameelsed inimesed, nendega on väga kerge suhelda. Eesmärgikindlad inimesed, tegelevad iga asjaga järjekindlalt.

17 energia miinuses

Negatiivis pole iseseisvad, ei usu enda võimetesse. On kallutatud apaatsuse poole ja ei suuda oma plaane teoks teha. Ei soovi ennast teostada, tahtejõuetud. Varjavad oma talente ja ilu, muutudes „halliks hiireks“. Teine negatiivne suund on kõrgendatud ego ja uhkus, põevad „staariks olemise palavikku“

 

18 Kuu energia, saladused

Viiulit mängiv naine kuu taustal18 energia plussis

Rikkaliku sisemise maailmaga inimesed, saladuslikud. Nad on ümbritsevate inimeste jaoks kui suletud raamat. Nad on sõltuvad kuu tsüklitest. Sageli näevad nad prohvetlikke unenägusid. Suudavad materialiseerida asju, neid mõtteid, mis tulevad neile pähe, läbi kogemuse, mis on jäädvustunud elu jooksul (vajalik positiivne mõtlemine) Omavad müstilisi võimeid, rikka loomingulise potentsiaaliga.

18 energia miinuses

Negatiivis väljendub see energia depressioonina. Ilmnevad igasugused hirmud ja foobiad. Esineb apaatiat, lahkuvad reaalsusest kasutades erinevaid narkootilisi aineid, kasutavad musta maagiat.

 

 

19 Päikese energia, õitseng, heaolu

Päikesepaistelisel aasal sirutav inimene19 energia plussis

Inimesed, kes omavad suurt ja positiivset energeetilist potentsiaali. Õnnistatud otsekohesusega, suudab rõõmu tunda lihtsatest asjadest, seetõttu tahavad inimesed olla nende läheduses. Seetõttu on sageli nende ümber palju inimesi ning nad peavad teda liidriks. On võimelised aktiivselt tegutsema, et jõuda püstitatud eesmärgini. Elu kingib neile tänu nende rõõmsa meele ja oleku eest rikkuse ja õitsenguga.

19 energia miinuses

Negatiivis võivad need inimesed mingisse asjasse oma elus kinni jääda või sõltuvusse sattuda, olgu selleks siis inimene või olukord. Parimatest kavatsustest ajendatuna võivad armuda teisesse inimesse nii, et ei jäta talle hingamisruumi. Vihast haaratuna võivad sattuda mingiks ajaks justkui vaakumisse, kuus nad ei suuda lõpetada tüli teiste inimestega või ei suhtle üldse. Teisalt võib juhtuda nii, et nad otsivad kõigele ebaõnnestumistele vigu enda seest, mille tulemusel toimub sisemine põlemine. Need inimesed kipuvad liialt energiat kulutama, et liigutada oma keha (teevad liiga palju trenni) või siis süüdistavad kõiges ennast, on pettunud oma võimalustest ning põletavad ennast seest poolt psühholoogiliselt.

 

20 Hea uudise energia

Puu, mille juured kasvavad miniatuurse maakera ümber20 energia plussis

Inimesed, kellel on ekstrasensoorsed ja müstilised võimed – selgeltnägemine, -teadmine. Lapsena võisid näha peenenergiaid. Sündinud tervendajad, neile on mõistetav elu- ja surma filosoofia. On tihedalt seotud oma suguvõsa programmiga ja seetõttu leiavad alati tuge suguvõsast. Nad näevad prohvetlikke unenägusid, milles nad näevad surnud sugulasi, saavad neilt abi ja informatsiooni. Neid inimesi huvitab kõik ebatavaline, tundmatu. Neil on erinevad huvid.

20 energia miinuses

Negatiivis avaldub agressioon ja nad süüdistavad kõiges teisi inimesi. Iseloomulik on solvumine ja süüdistamine. Püüavad teisi inimesi allutada oma tahtele või siis vastupidi, neil puudub sisemine jõud. Neid ei huvita materiaalne maailm või vastupidi on selle külge liialt seotud, ei arenda ennast vaimselt. Puudub suguvõsa toetus, esinevad suguvõsa programmid ja haigused.

 

 

21 Universumi energia

Pilt universumist21 energia plussis

Inimesed, kes omavad kontakti kogu maailmaga. Tunnetavad peentasandil maailma tasemelisi protsesse. Sündinud diplomaadid, suudavad reguleerida ja lahendada igat konflikti. Viival ellu oma unistusi ja plaane, harva keelavad endale midagi. Omandavad kergesti teisi keeli, neile meeldib reisida, elavad seal kus juhtub, sest terve planeet on nende kodu. On võimelised läbi viima kõige suuremaid projekte, teevad maailma enda ümber paremaks, tegelevad selle globaliseerimisega.

21 energia miinuses

Negatiivsus väljendub sõjakusega inimeste vastu, religioonide ja poliitika mitte vastuvõtmisega. Agressioon kogu maailma vastu. Need inimesed ei suuda liikuda järk-järgult, nad tahavad saada kõike ja kohe. On konfliktide ja sõdade algatajad, nii väikeses kui suures plaanis.

 

22 Vabaduse ja reisimise energia

Naine kõndimas paljajalu mööda maanteed, hoides kingi käes22 energia plussis

Inimesed, kes omavad sisemist vabadust. Need inimesed ei ole ennast koormanud materiaalsete asjadega, seetõttu on nad valmis minema reisima lihtsalt „seljakott seljas“. Nad ei armasta piiranguid ja keelde, neile on lahti kõik piirid. Igavesed reisijad, nende elu koosneb seiklustest ja teekonnast. Nad liiguvad sel teel kergelt, ning raskused ainult ahvatlevad ja lisavad talle jõudu. On avatud südamega, neil on palju sõpru, loovad inimestega kergelt sidemeid. Loovad inimesed, intuitiivsed, rõõmsameelsed.

22 energia miinuses

Negatiivis on need inimesed täiesti sõltuvuses oma nõrkustest ja elu olukordadest, kuni vangla karistuseni, haigla jne. need inimesed loovad endale ise raamid ja on nende ohvrid – töö „kella ajast kella ajani“, suured ja mahukad kodused tööd jne. elavad vastutustundetut ja liiderlikku elu. Neile meeldib teiste inimeste üle nalja heita.