Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Selguse päev

Kui energia on negatiivse poole peal, siis nõuame me täna tähelepanu ja armastust. Tunneme energiapuudust ning pole jõudu et midagi teha, seepärast püüame seda teistelt ammutada. Väliselt võime teistele näidata, et meiega on kõik korras, kuid seesmiselt tunneme rahulolematust, pettumust, me pole rahul oma välimusega jne Samas ootame me teistelt seda, et nad ütleksid meile, et me oleme tublid – vajame kiitust, et tunda ennast paremini. Teiste arvelt me seda ei saa. Võimalik, et suudame ennast veenda, et kõik on korras või langeme stressi seisundisse ning põeme, et meiega ei ole nii nagu olema peaks. Tunnistage endale, et hetkel vajate tähelepanu ning armastust väljaspoolt. Nii on ka kergem selgusele jõuda, miks te endas kahtlete ja miks te endaga rahul ei ole. Olge enda vastu aus.

Kui energiad on positiivse poole peal, siis oleme ümbruskonnaga harmoonias ning avame enda ees uusi uksi. Kergelt suudame lahendada olukordi ning keerukaid sõlmpunkte kui nendega kokku puutume. Me ei raiska oma energiat solvumistele, tegevusetusele, üleelamistele ega mõtle sellele, mida teised meist arvavad, vaid suuname oma mõtted ja tegevuse sinna, mida hetkel vajame. Me võtame vastutuse ja tegutseme, viime ellu oma ideed, lõpetame vajalikud toimingud. Sealjuures oleme võimelised mitut asja korraga tegema ning üks ei sega teist.

Täna oleme võimelised abistama neid, kes vajavad meie toetust ning tuge. Jagame oma teadmisi ning kogemusi, rahustame, süstime usku, millest abivajaja puudust tunneb. Seega saame abistada neid, kes liiguvad päeva negatiivse energia poole peal. Me näeme selgelt kuhu oma energiat kulutame.