Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Armastuse uuendamise päev

Päeva negatiivsetes energiates viibimisest annab märku see kui me märkame, et oleme keset sõltuvussuhteid. Meile tundub, et ei jõua järjekordselt vastaspoolega vaielda ning teeme seda, mida meilt nõutakse. Kui öeldi, et „istu“, siis istume, öeldi „ole vait“, siis vaikime. Miks me nii käitume? Me ei taha ju, et teine endast välja läheks, haigestuks, teda on vaja abistada, et ta kannataks – selle asemel kannatame ise ning võtame järjekordse koorma enda kanda. See õppetund tuleb aga sellepärast, et mõlemad partnerid saaksid midagi õppida. Ei ole vaja kumbagi poolt süüdistama hakata, et see toimub tema pärast. Mõlemad pooled ei saa hetkel aru, et muutused elus on neile mõlemale vajalikud.

Positiivsetes energiates oleme täna valmis ehitama midagi uut, kasutades vabaduse ja armastuse energiaid. Võib toimuda 180 kraadine pööre, mis avab silmad nende suhtes, kes on meie tähelepanu ja hoolt tarvitanud. Enam ei ole meil neist kahju – aeg on üles ehitada oma isiklik tulevik.

Täna tajume endas rohkem otsusekindluse noote. Me ei pea enam midagi tõestama, võime lihtsalt olla. Selgub, et Universum on meile ammu juba valmis pannud koha, mis on täidetud armastusega. Täna lihtsalt avaneb sinna ruumi uks. Astuge siis sisse, mis te ootate. Võib juhtuda, et satume täna sellisesse kohta, millest ei osanud me isegi und näha. Meid ei rahulda enam kõik väline, vaid me tahame, et ka hing rahule jääks.

Kui olete suhetes puntrasse sattunud ning süda armastab kahte, siis tehke täna valik. Rääkige julgelt oma tegelikest tunnetest, midagi ilustamata ning võtke vastutus selle otsuse eest. Teie tulevik on teie enda kätes! Ärge laske enam aega raisku – see on teie elu!

Päeva energiad võivad ületada meie ootuseid, algul võib tunduda, et see lõhub terve meie ilusa maailma, kuid selles päeva olemus peitubki, et meil on võimalus puruks raiuda keeruline sõlm ning taaskäivitada terve elu.

Kui on midagi, mida säilitada – näidake seda just täna. Iga ühe jaoks on mingid pisiasjad väga olulised – tuletage need endale meelde, ning üllatage oma lähedast, kes ei oskakski seda oodata.

Las see sisemine peidetud mina, kes aeg ajalt valguse kätte tuleb, saab täna tunda armastust ning hellust. Las ta puhkeb õitsele nagu muinasjutust tuntud helepunane lilleke ning täidab selle säraga kogu ümbruse.