Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Mingi aeg tagasi vaatasime, mida toob uus aasta meile läbi 22 koodi. Kes ei jõudnud seda lugeda, siis seda saab teha siin https://hingevarv.ee/mida-toob-meile-uus-aasta-22-koodi-vaatenurgast/

Täna vaatame energiaid läbi Aura-Soma ® tasakaalupudelite ja nende värvide kaudu.

2022 koosneb kahest pudelist 20 ja 22

E 20

E 20 Tähe Laps, Sinine/Roosa

Peateema, millest pudeli energiad räägivad on – suhtlemine läbi tingimusteta armastuse, sest kui on armastus, siis pole kohta hirmul. Transformatsioon läbi armastuse iseenda vastu ning teiste inimeste vastu. Aitab integreerida kõik osad enda sees ja luua tasakaal mõtete ning tunnete vahel, hinge ja keha vahel, nais- ja meesalge vahel. Annab jõu saavutada seda, mida inimene tõepoolest vajab. Aitab loobuda süüdistamisest ja negatiivsetest hinnangutest ümbritsevate suhtes, toetudes reaalsele olukorrale, mis toetub mõistmisele ja tunnete ning käitumise omaksvõtmisele. Toetab selles, et välja noppida kasulikke kogemusi kõigest, mis temaga toimub.

Kuna tegemist on Lapse Päästja pudeliga, siis jookseb läbi selline teema nagu mäng. Lapse peamine töö on mäng. Kuigi me täiskasvanuna enam eriti ei mängi, siis meie sisemine laps on mänguks valmis igal ajal. Kui elu mitte niiväga tõsiselt võtta ning vaadata seda läbi lapse silmade ja lahendada suuri eluküsimusi kui lihtsalt üht mängu osa, siis on seda palju lihtsam teha, kas pole? Siinkohal tulebki see pudel appi kui päästjapudel ning annab meile ühe lihtsa lahendustee – mängu.

22
E 22

E 22 – Uuestisünni pudel/Ärkamine, Kollane/Roosa

Peateema: uus võimalus kõike otsast alustada. Seda kõike läbi rõõmu ja iseenda omaks võtmise läbi.

Annab võimaluse ära tunda enda tõeline väärtus. Algatab hingelise uuestisünni kui inimene on võtnud vastu teadliku soovi muutumiseks. Vabastab samastumise varjuga, varju poolega.  Annab võimaluse üle vaadata oma suhted ja lahti öelda neist suhetest, mis ei aita teda elus enam edasi, vaid on takistuseks.

Need on siis teemad, millega tegelemiseks annavad 2022 aasta equilibriumi pudelite energiad ja värvid toetuse.

Lisan siia juurde ka 6 pudeli, kuna numeroloogilise arvutuse järgi on aasta numbriks 6

Energiad läbi Equilibriumi pudelite kirjelduse
E 6

E 06 – Energia pudel, Punane/Punane

Peateema: Armastuse energia. Palju loovust ja potensiaali suure teadlikkuse ärkamiseks.

Loob võimaluse tunda elust rõõmu ja jagada armastust välja isegi rasketes tingimustes. Annab võimaluse ära tunda hetki, kui raisatakse energiat millelegi mittevajalikule. Annab võimaluse läbi armastuse kogeda ühtsuse tundeid teiste inimestega ning ammutama sealt eluenergiat ning toetust. Toetab võimet anda ja võtta vastu armastust. Aitab ära tunda allasurutud tundeid ning vabaneda solvumisest, vihast ja vihkamisest ning tuua oma ellu armastust. Aitab parandada vastastikkuseid suhteid, sealhulgas lahendada emotsionaalseid raskusi, mis on tulnud vastamata jäänud armastusest minevikus või olevikus. Annab võimaluse paremini tundma õppida oma vajadusi ning tundeid. Annab võimaluse minna üle unistustest ja abstraktsete plaanide tegemisest konkreetseteks tegudeks.

Kui soovid, et uue aasta energiad sind nendes valdkondades toetaksid – kasuta neid värve võimalikult palju kõikvõimalikes kohtades: riietes, aksessuaarides, koduses miljöös jne.

Teksti koostanud Ene Alunurm 2021 detsember