Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Kollane on üks peamistest põhivärvidest. Ta on värviringi kõige heledam, väljapoolekiirgavam ja säravam värv. Võrreldes punaste toonide mitmekesisuse ja paljususega on kollaste toonide hulk äärmiselt piiratud. Lisaks on kollane väga tundlik oma naabervärvide mõju suhtes. Juba väike sinine lisand muudab ta rohekaks, punane lisand oranžiks.

Kollane annab ligipääsu teadmistele, rahustab närve ja vähendab rahutust, hoiab närvisüsteemi. Võtab maha enesekriitika, et olen halb, ta aitab maandada pinget, võimaldades meil tajuda, omandada ja mõista meid ümbritsevat maailma.

Kollane esindab rõõmu, mille me võime tuua igasse oma päeva ning igasse hetke.

Equilibriumi pudel 42 , mille nimetuseks on Saak on üleni Kollane pudel. Teda on kirjeldatud kui vahendit, mille abil saab avada uusi võimalusi eneseteadvuses, rõõmus, õnnes ja intellektuaalses selguses: iseenda mõistmises.

Augustikuu oma energiatega toob kaasa aegluse ja küpsuse. 10 korda mõõda, siis lõika. Need energiad panevad meid asju ümber mõtlema ning asju ümber ja üle tegema, muudame oma otsuseid ning oleme pisut segaduses. Ärge heituge, kuna see kõik on normaalne, sest selline planeet nagu Merkuur käib retrograadis ning seda kuni 19. augustini. Seetõttu ei ole hea alustada mingite uute projektidega, vaid tegeleda ning parendada juba olemasolevaid ning ei tasu väga ümbertegemistega üle pingutada.

Iga hingetõmme, mida me teeme esindab uut hetke ning uut võimalust. Vahel võib see olla segadusse ajav hetk kui me jõuame punkti, kus me ei tea, kes me enam oleme. Sel hetkel kui me laseme lahti kõik ootused ning arvamused, kes me peaksime olema, kõik selle, keda meilt oodatakse, et me oleme või kes me ise tahaksime olla ning kui me nõustume täielikult, et me ei peagi teadma, kes me oleme, saabub selgus ning sisemine rahu. Siis oleme me palju lähemal sellele, kes me tegelikult oleme. Sellega kaasneb sügav rõõm, mis tuleneb meie sügavast sisemusest, tekitab kerguse tunde ning teadmise, mis on alati olemas.

Siin tuleb meile appi Equilibrium 4 Kollane/Kuldne Päikesevalguse pudel – Ma tean, et ma ei tea midagi. Olen kaitstud. Ta aitab meil üle saada hirmudest, tuua ellu rohkem rõõmu ning selgust. Aitab ennast rohkem usaldada ning oma tundeid ning vajadusi vabamalt väljendada. Aitab vabaneda täitumatutest unistustest ning teoks teha reaalseid samme eesmärgi suunas.

Rõõm, rahu ning kerguse tunne olemisest viivad meid enesetedlikkuseni, avanevad energiad, mis toovad meieni teadmise, kes me oleme ning mis on meie tõeline ülesanne – tuua rohkem valgust ning rõõmu siia maailma.

Koostanud Aura-Soma® materjalide põhjal Ene Alunurm

Rohkem kollaseid pilte pinterestist