Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

12. arkaan puudutab kõiki, kes on sündinud detsembris või mistahes teises kuus 12. kuupäeval ja kellel on maatriksis see energia. Meie hulgas on piisavalt palju inimesi, kellel see energia vastutab kooskõla eest. 12 energia on teenimise energia. Taro suur arkaan Poodu.

See on energia, mis tunneb sügavat sisemist vajadust teha head teistele ja ka neid, kes on võimeline mõtlema teistmoodi, kui enamus. Leidma teisi võimalusi ülesannete lahendamiseks. Neil on võime näha ümbritsevat maailma tagurpidi. Ka taro suure arkaani kaardil näeme me inimest, kes ripub pea alaspidi. Nendel inimestel on võime leida ettearvamatu väljapääs rasketest olukordadest. Leida mittestandartne lahendus. Mõnikord väljendub see lausa selles, et nad kannavad riideid tagurpidi – nad lihtsalt ei märka seda.

Maailmakuulus ja legendaarne Versace on sündinud detsembris. Samuti on Osho sündinud detsembris.

Paljud tuntud näitlejad on nende hulgas – Brad Pitt, Anthony Hopkins, Grace Kelly.

Eriline suhe on neil ka muusikaga. Nad mõistavad suurepäraselt selle ilu ja tähtsust. Frank Sinatra, Edith Piaf, Christina Aguilera, Britney Spears on kõik sündinud detsembris.

Inimene 12. energiaga plussis on see, kes on võimeline sügavalt mõistma paljusid inimesi, kes erinevad üksteisest.

12. energia kandjad – neis on valgus, mille poole teised püüdlevad. Võivad näha peenenergiaid ja suhelda kõrgemate jõududega. Mida rohkem kannatusi läbib selline inimene, seda eredamaks läheb tema sisemine valgus. Nad võivad näha inimese potentsiaali, mida inimene ise ei tunnista ja sellisel moel luua algust tema vaimsele arengule.

 Ei ole vist lahkemaid inimesi kui need kellel on 12 plussis. Nad on valmis kinkima oma armastust, tähelepanu, hoolivust tervele maailmale. 12. energia kandjad suhtuvad tähelepanelikult inimese kehasse ja eelkõige enda omasse. Asi on selles, et nende keha on ressursiks, mida läbib taevalik energia. Sellepärast püüavad nad alati hoida oma keha toonuses, armastavad spaad ja massaaži, tegelevad spordi ning joogaga. Kui 12. energia ei pööra tähelepanu oma kehale, siis tähendab see, et ta on miinuses.

Inimesed 12. energiaga lähevad nagu trepist üles oma eesmärgi poole ja on väga tähtis, et nad ei peatuks poolel teel. Osates lõpuni viidud asju lahti lasta ja panna paika uued eesmärgid.

12. energia inimesed plussis on väga ligitõmbavad. Miinuses muutuvad need inimesed manipulaatoriteks, kes rõhutavad kõigile ümberringi kui palju neile võlgnetakse armastuse, töö ja hoole eest, millega loovad nad veel rohkem probleeme ja raskusi, muutudes ohvriteks. Miinuses ei ole nad võimelised lahti laskma lõpetatud projekte, on see siis äri või laps. Just nendest kasvavad vanemad, kes keelduvad tunnistamast, et juba täiskasvanud lapsed on saanud iseseisvaks. Äris võivad keelduda delegeerimast enda ülesandeid jätkates raske töö tegemist ja süüdistades teisi enda ebaõnnestumistes. Inimesed 12 energia miinuses võivad minna nii äärmuslikuks, et panna oma elu altarile teiste eest, oodates enda õnne.

Ja ikkagi on 12. energia suurepärane – täidetud valguse ja armastusega. Näitena Christina Aguilera, kes on 12. energia esindaja mitte ainult oma hääle ja muusikaliste eduga, vaid ta tegeleb ka palju heategevusega.