Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Taro suure arkaani Mõõdukuse energia. 14. energia puudutab kõiki neid, kellel on number 14 sünnikuupäevas või maatriksis.

Inimesed, kellel on 14. energia on emotsionaalsed ja haavatavad. Kujutage ette, et nende tundlikkus on nii suur, nagu see oleks paljastatud närv. Isegi nende valulävi võib olla väga madal. Puhtad hinged. Arvestades nende tundlikkust on nad vastuvõtlikumad kõrgematele jõududele. See omadus teeb neist tihtipeale erilised isiksused. Nostradamus ja Einstein on sündinud 14. kuupäeval.

14 energia annab inimesele niivõrd suure tundlikkuse, et tihtipeale on nende kaitsereaktsiooniks mässumeelsus ja teistest eemale hoidmine. Tundes kogu emotsioonide spektrit tugevdatud kujul, võivad need inimesed oma tunnete eest põgeneda, püüdes vältida situatsioone, mis võivad tekitada hingelist valu, sealjuures kõik tunded, mis neil on ja nad läbi elavad on neile väga olulised. Need, kes seda mõistavad ja lubavad endale kõiki tundeid ja emotsioone – see väljendub sellistel inimestel väga suure loominguga.

Juba varasest lapsepõlvest alates laulavad, joonistavad ja kirjutavad luuletusi. Kuid need ei ole ainult andekad kunstnikud ja poeedid. Need on lihtsalt loomingulised inimesed erinevates valdkondades, kes on võimelised looma uut geniaalset toodet.

USA endine president Trump on ere 14. energia kandja.

Suureks ressursiks 14 jaoks on kõik vedelikud – eriti vesi. Väga paljud tunnistavad neist, et vees tulevad neil uued ideed. Sellepärast lubage juba väikesest peale 14. energiaga lastel nutta, higistada, juua rohkem vett, olla vees, kõikides tingimustes.

Kui 14. kaotavad oma  kanali jumalaga ja ei tegele loominguga, muutavad nad väga kadedaks. Muutudes kergelt šopahoolikuteks, ülemäära süües. Neil võib tekkida ka palju sõltuvusi. Nagu eelpool mainitud olles miinuses ja kaotades sideme oma hingega muutuvad nad julmadeks ja külmaks. Kui me vaatame meie ühiskonna probleeme, siis enamus neist on seotud 14. energiaga miinuses. Aga just tema õpetab meid tundma ja läbi elama seda elu inimesena, pehmendab meie südameid inspireerib meid loomingulisusele. Muidugi ei ole see täielik 14. energia iseloomustus. Energia on väga mitmetahuline ja tal on väga suur tervendav ressurss.