Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

’’Me oleme need värvid, mida me valime ning need värvid peegeldavad meie olemuse tõelisi vajadusi’’ – armastas korrata Vicky Wall, farmatseut, kellel oli selgeltnägemise võime ja kes rajas Aura-Soma® süsteemi.

Aura-Soma® – see on nagu ’’vana vein uues pudelis’’. Ravimine värvidega, aroomõlidega ja kristallidega, sellega tegeleti juba muistsetel aegadel Egiptuses, Kreekas, Hiinas, Indias. Vicky Wall taaselustas 1984 aastal värvidega tervenduskunsti ning andis sellele tänapäeva inimese jaoks arusaadava vormi.

Mida tähendab sõna ’’Aura-Soma®’’? ’’Aura’’ ladina keelseks tähenduseks on ’’valgus’’, ’’õrn hingus“; aga ’’Soma’’ tähendab kreeka keeles ’’keha’’, sanskriti järgi aga ’’elu energiat’’.

Aura-Soma® aitab tuua välja isikliku sisemise värvi – enda olemuse ehk hinge; õpetab tundma ümbritseva maailma eluenergiaid; valitsema seda energiat, mis on meie sees ja seega ka väljaspool meid.

Aura-Soma® värvisüsteem, see on värvid igaühe jaoks, mis töötavad sinu vaimse ja emotsionaalse olemusega. Aura-Soma® on mittesekkuv, isiklikul valikul põhinev vaimne süsteem – ta määrab vastutuse oma elu eest inimese enda peale. See on süsteem, mis on rajatud iidsete teadmiste varamule ja sisaldab endas Taro, Kabala, numeroloogia ja astroloogia liidetud kombinatsioone. Samuti taimede energiaid, millest on saadud essentsõlisid ja taimede ekstrakte, samuti kristallide ja vääriskivide energiaid. See on eneseavastamine läbi värvide. Kõik selle süsteemi tooted on valmistatud armastuse ja hoolega, arvestades nii keha, hinge kui vaimu vajadustega.  Kuidas kõik täpsemalt käib saab lugeda konsultatsiooni leheküljelt.

Aura-Soma® süsteemis on hetkel põhiinstrumendiks 122-st erinevast  50 ml pudelist koosnev Equilibriumide, mis on vahend diagnostikaks ja korrektsiooniks. Igas pudelis on kahte sorti vedelikku: eeterlik õli ja veetinktuur. Pudelit raputades seguneb ülemine õline osa alumise vee osaga lühikeseks ajaks, moodustades emulsiooni, mis imendub kergelt nahasse. Vastavalt chakrate värvikaardile kasutatakse emulsiooni kehaõlina kehale määrimiseks.

Tänapäevased teaduslikud uurimised ja uuemad aurade fotografeerimise meetodid on tõestanud, et iga meie keha osale vastab kindel värvus. Näiteks jalad ja suguorganid kiirgavad punast värvi, kehatüve alumine osa oranž-kuldset värvi, päikesepõimiku ja mao piirkond kollast, rinna osa (kopsud, süda) rohelist värvi jne.

 Vicky Wall, kes sisemise nägemise abil nägi kõike seda valguse ja värvi mängu inimese auras, kordas sageli, et igaüks meist on elus vikerkaar.

Aura-Soma® kinnitab, et kui inimese ellu tuleb haigus, siis järelikult ei leita üles oma kutsumust (talenti),  oma kohta elus, ei teata oma elu mõtet. Selline olukord formeerib stressi, energeetilisi, mentaalseid, emotsionaalseid blokke, mis ilmnevad füüsiliste häiretena. Psühhoemotsionaalse tasakaalu puudumise tõttu häirub energeetiliste keskuste töö – chkrad, mis düsbalanseerivad värve auras, loovad emotsionaalseid ja füüsilisi probleeme.

Aura-Soma® aitab inimesel end sügavamalt mõista ning juhindub printsiibist, mis ütleb, et kõik, mis me näeme välispinnal, on üksnes meie sisemise maailma peegeldus. Inimese nelja Equiliibriumi pudeli valik 122-st  Aura-Soma® pudeli hulgast – ongi meie sisemise maailma projektsioon värvimaailmas. Need pudelid viitavad värvi vibratsioonidele, mis on inimese organismis ja mis ilmnevad elus kui neli iseloomujoont, temperamenti, emotsiooni ja käitumise stereotüüpi. Valitud värvid võivad rääkida ajaloo peremehe kalduvustest, tema talendist, võimetest, eluteest ja võimalike katsumuste valdkonnast.

Toites ja tasakaalustades värvusi meie auras, äratab Aura-Soma® üles ’’mälestused tulevikust’’, aidates inimesel vaadata sügavamale enese sisse, leida üles oma koht  selles elus, realiseerida oma tõelist kutsumust, see tähendab olla  tõeliselt selline nagu sa oled.