Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Kogu alljärgnev jutt ei ole üksnes minu väljamõeldis, vaid viimaste nädalate ning päevade kuuldu nähtu ja kogetu isiklikul tasandil.

See on pannud mind mõtlema ning olen tulnud sellistele järeldustele. Hetkel ei ma räägi sõjast, vaid inimese endaga toimuvast. Kuulates ja lugedes siin teiste valgustöötajate sõnumeid kõrgematest vibratsioonidest ja Maale saabuvatest võimsatest energiatest, mis teevad inimkehas tohutuid muutusi, jõudsin endaga sisemonoloogi pidades sellisele järeldusele.

Jälgides ennast, lähedasi ning inimesi enda ümber olen aru saanud, et kõik see, mis meiega toimub on inimeste mitmeks grupiks jaotamise protsess, mis tahes tahtmata liigutab neid gruppe üksteisest aina rohkem eemale, isegi kui tegemist on oma väga lähedaste inimestega.

Kuidas jagunemine käib?

Need, kes tahavad jääda nendesse vanadesse energiatesse ning ei taha midagi muuta ja need, kes on valmis muutusteks või kes juba on muutunud ning valmis üha rohkem ja rohkem uusi energiaid endasse sisse laskma. Esimesed on need, kelle jaoks on pigem kergem surra kui muutuda ning nemad käivitavad füüsilise keha hävimise ja kiirema väljumise oma praegusest kehastusest. Teiste kohta räägin pisut hiljem veidi pikemalt.

Olen vaadanud inimeste maatrikseid, kes minuni on jõudnud ning nende küsimuste põhjal, mida nad esitavad on näha üks ühine joon – karmaülesannete kiirenemine ning suurenemine. Ega neid Karma teemasid kusagilt niisama juurde ei teki, lihtsalt need, millega me siiani pole jõudnud tegeleda kipuvad ka „ärkama“ ning lisaks käimasolevatele, juurde tulema ning seeläbi meie hetkelist koormust tõstma.

Seetõttu on suurenenud ka koormus kõikidele ajustruktuuridele ning meie aju vajab kaitset ning tuge. Peavalud, nägemishäired, sädelused, sundmõtted jne. On suurenenud magusavajadus, ka neil, kes seda eriti ei armasta. Seetõttu oleks hea kui mitte koormata ennast intellektuaalsete teemadega. Mul on endal üks järjekordne koolitus pooleli, kust tuleb meeletult palju informatsiooni ning aeg ajalt tunnen, et kui ma sellega tegelen, siis lihtsalt ei jaksa seda infot vastu võtta, lisaks igapäevasele infovahetusele ja tegevusele.

Need, kes igapäevaselt juba tegelevad intellektuaalsete teemadega või vaimsete teemadega, kui tunnete sama, siis andke enda ajule puhkust, parem on hetkel teha paus kui vähegi võimalik. Ja just see või need tunnused ja sümptomid ongi tunnuseks, mis näitavad, et energiavoog Universumist on niivõrd suur ja et see toimub meie alateadvuse tasandil ning aju ei suuda enam teadvustatud tasandil infot vastu võtta ning töödelda.

Seetõttu kui te tunnete, et tahaksite magada, siis tehke seda ja pole midagi valesti kui magate mitu tundi, see ei näita, et olete haigeks jäänud. Kui tekib soov väljas jalutada, siis tehke seda, isegi kui vihma sajab või ilm ei ole ilus, kuulake, mida teie keha teile räägib! Nii raske on paljudel inimestel oma keha soove ja vajadusi märgata, eriti need, kes ei ole harjunud seda igapäevaselt tegema või kes on pidanud mistahes põhjusel-vabandusel, teda mitte kuulama (töö, toimetused, loomad, lapsed jne jne) See kõik toimub meie kõigiga, mitte ainult minuga või sinuga. Kui sa vajad üksi olemist ja ei suuda hetkel kaasa tunda kõigele sellele, mida meedia avaldab, siis sa võid julgelt olla egoistlik ning täita ainult oma vajadusi.

See vibratsioonide ja energiate tulv ei lõpe mitte niipea, see on juba olnud mõnda aega ning jätkub ka edaspidi, mitte üks kaks päeva, vaid nädalaid ja kuid ning kui sa oled otsustanud selles voolus liikuda, siis tuleb sul ka vastu pidada, sest seda tuleb veel juurde. Ning sa võid aeg-ajalt tunde, et enam ei jaksa ning oled väga väsinud ning ei tahaks enam midagi lugeda, ega kuulda või näha ja see on normaalne.

Kuidas seda siis teha nii, et endale ja teistele liiga ei teeks?

See on võimalik nii, et vabastad kõik ning lased kõigel minna ning olla, ole ainult jälgija, ära mine emotsioonidega kaasa, ainult nii suudad sa uusi vibratsioone vastu võtta. See ei tule kohe, seda tuleb harjutada!

Kindlasti oled märganud, et sõprade või ka lähedaste käitumine, tujud ja emotsioonid muutuvad trastiliselt. Need, kes varem pole kunagi nii käitunud, emotsioonitsenud või tõstnud häält, lähevad üsna kergelt endast välja – nad ei saa ise ka aru, miks nad nii käituvad. Inimestel, nagu varem mainisin, ilmnevad ebatavalised sümptomid, mida nad varem pole enda juures märganud. Muidugi tekib hirm ja küsimus, et mis minuga toimub, kas see on selle moodsa haiguse tagajärg jne? Rahutuse tunne ilmub ühtäkki ei tea kust, raskustunne kehas, pearinglus. Imelikud valuaistingud, kipitustunded jne. Õhtuks läheb juba paremaks ja sulle tundub, et harjud nendega ära, kuid hommikul tõustes, hakkab kõik jälle otsast peale nagu poleks öösel maganudki. Ka siinjuures on lihtsam neil, kes juba on õppinud leppima või vabaks laskma neid ebamugavaid tundeid ja olemist, ilma, et sooviks neid parandada.

Ja üle kõige tuleb ikkagi ja ainult ennast kuulata, sest sinu keha ja hing teavad, mis sulle kõige parem on ning kuidas selle olukorraga toime tulla nii, et sa tunneksid ennast selles protsessis mugavamalt.