Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Kaheksas energia puudutab kõiki, kes on sündinud augustis või 8. ja 26. kuupäeval. Väga paljudel on 8. energia ka maatriksis erinevates punktides. Augustikuus, aga puudutab see energia meid kõiki. Võiks veel lisada, et paljud meist läbivad seoses 8. energiaga tõsiseid õppetunde. Olenevalt sellest, kus ta meie maatriksis asetseb.

Kaheksas energia on kogemuste saamise ja sündmuste seose energia. Taro suur arkaan Õiglus. Selles energias puutume me alati kokku õigluse ja tasakaaluga, millised need ka poleks.

Tihtipeale nimetatakse 8. energiat ka karma energiaks, sest just see energia õpetab meile tundma seadusi – põhjuse ja tagajärje seost. 8. energia õpetab olema vastutustundlik enda tegude suhtes ning kõrgema jõu õiglust. Me saame tagasi kõik, mida me välja anname. Bumerangi seadus, peegeldus – see kõik on 8. energia.

Kaheksa sümboliseerib ka lõpmatuse märki. Üks kõige eredamaid kaheksanda energia väljundeid on õiglustunne. Nende jaoks on oluline, et kõik oleks aus, õige ja seaduse järgi. Tihtipeale on kaheksanda energia kandjad tegutsemas juriidilistes süsteemides. Kaheksanda energia kandjad mõistavad, et on olemas ka universumi karmaseadus. Et universumis eksisteeriks tasakaal, jätavad nad tihitipeale kohtumõistmise universumi hooleks.

Miinuses arvavad inimesed, et nende käes on võim karistada ja tegutsevad lähtuvalt kättemaksust. Kaheksanda energia kandjad plussis, saavad suurepäraselt aru põhjuse tagajärje seosest. Tihtipeale nimetatakse seda energiat ka kuninglikuks ning nende kandjatel oleks nagu nähtamatu kroon peas.

Naised, kes on abielus 8. energia kandjaga tunnevad ennast nagu kaitsva müüri taga. Muidugi kontrollib see energia inimest ennast samuti – tema psühholoogilist küpsust ja arukust. Kaheksanda energia kandjad otsivad enda ümbrusesse inimesi väga ettevaatlikult ja kui 8. energia kandja on oma ringkonnast välja kasvanud, siis lahkub ta nende inimeste hulgast. Kaheksanda energia kandjad on tihtipeale heas kontaktis iseendaga ning ei vaja enda ümber palju inimesi.

Juba lapsepõlvest alates on nende ümber inimesed, kes annavad soovitusi õppida ja töötada mingis kindlas süsteemis. Kaheksanda energia kandjad omavad karismat ja intuitsiooni, neil on head kombed, teadmised ja sidemed. Neil on kerge luua üldmuljet, kontrollida oma emotsioone ning on hästi arenenud kõne. Demonstreerivad oma staatust, küllust ja nagu teada, mida rohkem antakse inimestele, seda enam peavad nad lahendama ka sellega seotud ülesandeid.

Sellepärast on 8. energia kandjatel kerge langeda miinusesse, süüdistustesse ja kättemaksu. Süüdistada ennast halbade tegude eest ja sealjuures vastupidi. Miinuses on see, et nad ei tunnista minevikus tehtud halbu tegusid, mis on toonud tulevikku probleeme. Egotsentrism, eneseimetlus, armukadedus, kättemaksuhimu. Nad suudavad kergelt petta, oma sõnadest loobuda ning reeta lähedasi, mõistmata nende tagajärgi. Kaheksanda energia miinus võib inimesel sisse lülitada ennasthävitava programmi. Universumi seaduste mittejärgimine mõjutab 8. energia kandjad – kas nad siis usuvad seda või mitte.

Tihtipeale juhtub ka seda, et 8. energia kandjal on perekond fassaadiks ja näitemänguks, kuid lahutada 8. energia kandja ka ei soovi. Need on energeetilised vampiirid ja esmapilgult raskesti ära tuntavad. Kuid on väga selge marker – kui kuulata 8. energiat ning kuidas ta räägib teistest. Nii kuidas 8 energia räägib teistest, puudutab see teda ennast. Soov luua endast ilusat pilti, tõukab 8. energia kandjaid endast paabulinnu muljet jätma. Need on tihtipeale brändide orjad, kes räägivad iphone’ga, kuid söövad pakisuppi ja sõidavad trammiga. Tihtipeale võivad nad minevikku kinni jääda ja mitte vastu  enda kogemust, midagi muutmata oma elus ja maailmapildis. Neile on iseloomulikud psüühilised probleemid, depressioonid. Eriti materiaalse vara kadumisel.

Kaheksanda energia kandjad saavutavad tihtipeale poliitilise võimu. Näiteks: Castro, Obama, Clinton.