Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Peale 18. energiat, mis on mõnede jaoks nagu tume öö, järgneb 19. energia. Väga hele päikeseenergia, kuid ei tasu mõelda, et 18. energia on seotud mingi hirmsa energiaga. 18. energia sümbol kuu, paistab varjutusena ja valgusega nagu päike. Need 2 energiat on omavahel tihedalt seotud.

Väljuda kahtluste ja hirmude labürindist on võimalik tänu päikesele – valgusele, tunneli lõpus. Kuid mõista 19. energia valgust ei ole võimalik, kui sa ei ole olnud pimeduses.

Täna teeme juttu 19. sündinud inimestest või nendest, kellel on maatriksis 19. energia. See on päikese, rõõmu ja külluse energia. Taro suur arkaan – Päike. Energia sümboliks on taevas särav päike.

19. energia kandjad on ise väga päikselised ja tihtipeale nimetatakse neid “päikese inimesteks”. Nende sisemine valgus on nii tugev, et võib valgustada mitte ainult neid endid, vaid ka neid ümbritsevaid inimesi. Need on liidrid, kes on väga karismaatilised, kelle järgi minnakse sellepärast, et on valge ja soe. Nad ei pea tegema mitte midagi, lihtsalt näitama oma initsiatiivi ja individuaalsust. Lihtsalt olema nemad ise. Nende kõne on tihtipeale lihtne ja arusaadav isegi lapsele. Nad on väga elutargad ja ellu suhtuvad nad väga lihtsalt. Nad oskavad elada ja rõõmustada elu üle. Nende rõõm on väga puhas ja helge.

Laste teema on 19. energia kandjatele oluline. Tihtipeale on neil suured pered ja nad seovad oma eriala lastega. Mitte vähem olulised on nende suhted vendade ja õdedega.

Plussis olles saadab neid inimesi edu. 19. energiat peetakse raha energiaks ja see sfäär, kus see energia seisab maatriksis on nende külluse sfäär.

Raha puudumine on 19. energia miinuseks. Peab täheldama, et energia kandjad tegelevad sellega, mis toob neile rõõmu ja rahuldust protsessist. Sel juhul elavad nad üle ebaedu ja vigu enda eesmärkide poole liikumisel. Miinus poole peal olles on need inimesed egoistlikud, suruvad agressiivselt enda hoolt teistele peale. Sealjuures kui neil ei ole edu või kõike seda, mida nad sooviksid, võivad sattuda masendusse. Tihtipeale kardavad nad uskuda oma õnne ja seda, et nad on väärt kõige paremat. Miinuses võivad need inimesed mingisse asjasse või olukorda kinni jääda või sõltuvusse sattuda, olgu selleks siis teised inimesed või mõni olukord.