Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Mis need Pomanderid on?

Sõna Pomander on tulnud sellest ajast, kui kohtunikuruumi paigutati õuna või apelsini sisse nelgid õhuvärskendamiseks, et ta saaks õige otsuse vastu võtta. Kogu ajaloo jooksul on vanad tsivilisatsioonid kasutanud aroome  ja aurusid ruumi ja energiaväljade puhastamiseks. Tänapäeval tehakse sedasama, ainult et kasutusel on erinevad nimetused.

Aura-Soma® süsteemis on Pomanderid loodud töötama meid ümbritsevas aurakehas. Esialgselt loodud kaitseks, puhastavad nad, värskendavad ja tugevdavad energeetilist välja. Täidavad auke eeterkehas, parandavad, tugevdavad, kaitsevad seda. Nii nagu võid näha pildilt.

Miks ma peaksin neid Pomandere kasutama?

Kaitstes iseennast kaitseme teisi. Kui me loome enda ümber parima ümbruse, jääb vähem võimalust negatiivsete energiate ligitõmbamiseks tõmbamiseks.

Küsimusele „miks“ olen alati öelnud, et ei peagi, sest igas inimeses on piisavalt energiat ning oskusi ise oma „hädadega“ toime tulemiseks, kuid kui tunned, et oled tühi või vajad kõrvalist abi, siis võib neist igati kasu olla.

Mina kutsun neid “kiirabiks” ja kasutan neid siis kui mõistuse või füüsilise kehaga enam midagi teha ei oska või ei jaksa, sest tegemist on suure reanimaatoriga. Lülitab sisse reservi – kõik varjatud reservid, näiteks siis kui pole jõudu tõusta või mingit tööd lõpetada. Ühelt poolt rahustav, teiselt poolt aktiveeriv. Aitab energiat tõsta, et ei oleks üleväsimust.

Samas on igal Pomanderil oma ülesanne ning potensiaal, mida inimene sellest saab kui seda kasutab.

Kuidas kasutada ja mille jaoks mingi Pomander hea on leiad kodulehelt http://hingevarv.ee/pomanderid/  ja mitte ainult, vaid lugeda tasub ka värvide kirjeldust http://hingevarv.ee/varvused/  sest iga värv võngub omal sagedusel ning märksõnu, milline värvus millise probleemi puhul aitab on palju. Seega kui käepärast pole Pomanderi võid kasutada ka vastavat värvi riietuseset, salli jne.

Näiteks olen ise abi saanud Kollasest Pomanderist kui oli vaja hirm ja ärevus kiiresti maha saada – toimis 10-15 minuti pärast.

Räägin edaspidi igast Pomanderist veel lähemalt, mis ja milleks hea on.

Kui aga kellelgi huvi tekkis ja mõnda Pomanderi enda peal ära tahab katsetada, siis võib kirjutada mulle sõnumitesse  või emaili aadressil hingevarv@hingevarv.ee

25 ml plastik pudel maksab 34 € ja väike 2,5 ml 8 €. Tooted ei ole kohe saadaval, vaid teen tellimuse kord kuus või vastavalt vajadusele, kuid siis tuleb arvestada kusagil 10 päevaga.