Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.
http://www.astrodreamadvisor.com/Mayan%20Readings%20Pages/Mayan%20240%20Gifs/blue_storm_2_7_12.gif

Sinise Kuutormi aasta 26. juuli 2020 – 25. juuli 2021

Toon 2: Kuu – suhted ja polaarsus

25. juuli 2020 on Maiade kalendri järgi ülemineku päev vana ja uue aasta vahel. Seda päeva kutsutakse Day out of Time. (Ajaväline päev) Sel päeval ei tehta tööd. Paljud inimesed üle kogu Maa tähistavad seda päeva erinevate tseremooniate ning kogunemistega, kus pühendutakse loomingule, erinevatele kunstipärastele väljendus vormidele, võimalusele kogeda ajatust ning vabadust olla elus. Meid on kutsutud sel päeval mõtisklema, mediteerima, praktiseerima andestamist ning ennast ette valmistama uueks tsükliks. 

 Uus aasta algab aga 26.juulil 2020 ning kestab 25.juulini 2021 ning seda kutsutakse Sinise Kuutormi aastaks.

Mida siis toob meile järgneva Sinise Kuutormi aasta?

Minu jaoks, kui ma seda materjali kokku panin, oli kui mitte avastuseks, siis pigem tõdemuseks see, et need Maiade erinevate aastate kirjeldused on olnud juba küllalt kaua (ei julge pakkuda mingit ühikut) olemas ning neil on oma korduvuste tsükkel, millal mingi värvi ja teemaga aasta esile tuleb. Ning kui lugeda alljärgnevat teksti, siis võib tekkida küsimus, kust nad teadsid, et midagi sellist toimuma hakkab ning kuna sarnase nimetusega aasta on juba aastatid tagasi olnud, siis kas siis toimusid samasugused muudatused? Igaüks vastab ise. . .

Maialastele tähistab Sinine Kuutorm tulega pühitsemist, välkteed, lõplikku muundumist toovate äikesetormide saabumist. Äikest ja tormi, mis on täis puhastavat vihma ja välku, mis purustab tegelikkuse vale vormingu. See on meie „kehatempli“ puhastamine läbi kerge keha süttimise ehk teisisõnu on oodata kerget palavikutunnet. See tulega pühitsemine purustab kõik valed, mis ei talu transmutatsiooni leeki. Ainult sinu tõeline identiteet elab need „tulekahjud“ üle, sest sa saad uuestisündides kõige selle osaliseks, mis on sinu sügaval südames.

Sinine Kuutorm pakub vett, mis puhastab ja kustutab sinu vaimset janu. Selles teadvuse seisundis oled valmis loobuma kõigest. Sa loobud sellest, mis sulle tundub, et sa oled, et saada täielikult selliseks, nagu sa tegelikult oled. Astud tundmatusse tulle ja sind muudetakse igaveseks.

Lase Sinise Kuutormi tormis ennast puhastada ja värskendada!

Sinine Kuutorm valmistab sind täielikuks muutumiseks. See transmutatsiooni elektromagneetiline torm puhastab nii füüsilise, vaimse, emotsionaalse, kui ka eeterlikud kehad. Kui sa oled Maale laskuvate energiatega joondatud ja arendad teadvust, tõuseb su keha vibratsioon, muutudes vähem „tihedaks”. See uus joondus süütab kiirendusprotsessi, mis muudab mineviku varje,  sealhulgas kogemusi, hinnanguid, mõttevorme ja vanu mustreid, mis on sind tagasi hoidnud. Sellesse uude vibratsiooni liikudes võid tunda end tasakaalust väljas olevat, samuti võid tunda igal tasandil ebatavalist kiirenemist. Probleemid tuuakse välja kiirendatud korras ning võib tunduda, et ei jaksa kõige sellega tegeleda, mida minevik ette annab. Seda kõike võib kogeda kas teadlikult või alateadlikult, kuid toimub pidev muutumiste protsess ning seda selleks, et sa saaksid kohanduda uute energiatega. Selles ümberkujunemises saad teadlikuks alateadlikest materjalidest, mida on vaja veel läbi töötada. Enam ei pääse sa oma uskumuste süsteemide mõjudest, sest hirme ja negatiivseid pilte on koheselt tunda. Muundumist kogetakse nii, nagu see toimuks „seestpoolt väljapoole“. Tundub, nagu asjad hakkavad sinu sees „keema“.

Kuna elame siiski duaalses maailmas, siis on väga oluline tunnistada enda kõiki pooli, see tähendab kui me võtame oma varjupoole omaks ning ei lükka teda kõrvale, siis selle varjukülje integreerimisega vabastatakse meid õige või vale, hea ja kurja pettekujutlustest. Vari annab meile võimaluse tuua sisse kogu oma laiendatud olemus.

Blue Monkey Tribe – Resonant Truth

Sinine Ahv on sellel aastal meie kõrgem mina ja teejuht.

Sinine ahv esindab jumalikku last, last, kes on avatud südamega tarkuses, süütuses, usalduses, lihtsuses ja rõõmsas imetluses. Läbipaistvus on uue teadvuse tee võtmesõnaks.

Vaadake sügavalt õnneliku kaheaastase lapse silma. Seal näete süütut usaldust, avameelsust ja spontaanseid rõõme, mis iseloomustavad jumalikku last. Lapsepõlves ei pidanud sa meeles pidama, et oled mänguline – sa võisid oma emotsioone lihtsalt ja sujuvalt väljendada. Sa ei pidanud esitama siis veel küsimusi, et miks ja kuidas, vaid sa teadsid oma südamega. Mis on vahepeal muutunud? Sinu sisemine laps on haiget saanud ning endasse tõmmanud. Sinine Ahv julgustab sind oma sisemise lapsega ühinema ning tema haavata saamisi tervendama. Uuri seda, mis sulle ehk sinu sisemisele lapsele kõige rohkem rõõmu pakub. Leia mingi töö või tegevus, mida sa pole kas julgenud või saanud teha, töö või tegevus, mis toetab sinu tundlikkust ja tekitab sügavat rahulolu. Ole lihtne: armasta, mängi, tantsi, joonista, värvi, laula jne. Need tegevused on mõeldud kõigile jumalikele lastele – need teenivad maagilise lapse väljendust kõigis. Tee teadlikult aega rõõmu pakkuvale mänguvabadusele ja maagiale! Sinise Ahvi number on üksteist, vibratsioon, mille uudsus ja spontaansus purustavad vastupidavad vormid. Kui ühtsus sulandub Olemuse endaga, luuakse müstiline alus, mis lagundab vanu mustreid. See on tegelikult varjatud ühinemine. Kui sinu seinad maha kukuvad, krigisevad nad naeratuseks ja enese valgustus paistab sealt läbi.

Valge Tuul on sinu alateadlik mina ja varjatud abistaja.

Valge Tuul on galaktiline tuul, kiirendav vool, Vaim, mis liigub läbi kõigi asjade. See on jumalik hingeõhk, mis annab elu kogu loomingule, päikeseenergia nähtamatule olemusele. Valge Tuul on inspiratsiooni hingamine, tuule viljastav jõud. Selle põhiolemus on Vaimu liikumine, kuna see tungib vormi, et elavdada, puhastada ja inspireerida.

Valge Tuule kingituse saamiseks lihtsalt hinga teadlikult. Keset keerukaid olukordi – hinga teadlikult. Laske oma elul olla rohkem nagu tuul, vabalt voolav ja avatud Vaimule.

Valge Tuul esindab spontaansust ja lihtsust. Praeguse hetke tõde kogedes jätab Valge Tuul sulle vabaduse liikuda järgmisse hetke ilma soovi, kahetsuse või ootuste pagasita. Valge Tuul on lihtne teadmine, et nähtamatud jõud liiguvad alati sinu elus, suunates ja inspireerides.

Valge Tuul kehastab ka kohaloleku mõistet. Kohalolek on olemise väljendus, intiimsuse looja. See on seotud sinu lihtsuses – targana olemisega. Lihtsast olemusest ilmneb sinu tõeline identiteet. Kohalolek on avatud, teadlik ja praeguses hetkes. Kohalolek on ‘kohal olemine’ ükskõik mille jaoks!

Mõtle tagasi ajale, mil keegi vaatas sulle sügavalt silma, tunnistades sinu olemist nende täieliku kohalolekuga. Pea meeles, kui imeline ja intiimne see tunne oli. Kui tahad olla kellegagi intiimne, muutu võrdselt avatud, teadlikuks ja kohalolijaks. Kui tuua oma teadlikkus praegusesse hetke, kaob kõik muu ära. Kui oled täielikult kohal, ei valmista sinu meel kuulamise ja tunnetamise ajal vastuseid sellele, mida ta kuuleb. Langeta oma hindavat ja reageerivat olemust. Usu, et sinu süda saab õigel ajal vastuse. Lase oma meelsusel olla vaikselt reageeriv, nagu veebassein, loomulik selle hetke tingimusteta aktsepteerimisel.

Kohalolek on lihtne. See on nagu looduse ilu püütud hetk. Kohalolek on sinu olemise loomulik seisund. Kui oled kohal, tunned, et sinu süda on avatud, laetud, täis. Kui oled kohal, kas üksi või koos teisega, oled avatud ja lõdvestunud. Võib tunduda, et aeg aeglustub. Saad oma teadlikkust hõlpsalt laiendada, lubades end tõeliselt näha ja kuulda. Lased tunnetel rääkida oma silmade läbi ja sinus olev „tunnete kanal“ hingab vabalt, ilma ootuste ja hinnanguteta.

Punane Kuu esindab sinu väljakutset ja kingitust. Küpsuse ja teadlikkusega muutub see väljakutse fookuseks. See on see, mida soovid selle elu jooksul õppida.

Punase Kuu üks vari on kalduvus hõljuda unustuse jões, tundes end eraldatuna selgest teadlikkusest ja juhendamisest. Kollektiivse transi mõju tõttu oled võib-olla mõtlematult oma kultuuri veendumusi ja väärtusi aktsepteerinud. Jumalikust eraldumise illusiooni tõttu, võis see transs süvendada sinu unustamise kogemust.

Punase Kuu teine ​​varjukülg on kalduvus suunata oma elu peamiselt oma ego soovidele ja vajadustele, selle asemel, et avada oma Olemuse Mina juhiseid. Sinu “kasvu servas” olevad valikud võivad tunda end ebakindlalt, sest need muudavad sinu veendumused sellel teekonnal terviklikkuse poole. Sinu intuitiivne juhendamine ja sisemised produtseerivad sündmused mäletavad seda, mis näib olevat unustatud. Pööra tähelepanu kõigile sensoorsetele märkidele ja mis tahes juhistele, mis tekitavad tugevaid tundeid. Igas saadaolevas hetkes, suuremas kosmilise kommunikatsiooni mustris on need märgid maalitud kõikjale. Ole tõlkija majakas. Las Punane Kuu äratab sinu sees tõlgi, kes selliseid märke dekodeerib. Las Punane Kuu aitab sul oma ettekujutustest selgelt aru saada.

Mäletamine on loomulik protsess. Kasuta seda loomulikul viisil, muutumata sellest kinnisideeks. Liiga murettekitav mäletamine võib sinu protsessi tegelikult takistada. Samuti pea silmas, mis tahes kalduvust, otsida oma mälestuse kohta teavet. Reisikaaslastena kiirendame üksteist; aga sina oled see, kes tõeliselt teab. Ära ära kao, ega satu segadusse kui vaatad endast väljapoole.

Punase Kuu teine ​​vari on enese ammendumine. Selles varjus võid tunda oma valgust varjavat, nii et see takistab sind olemast majakana, kes sa tegelikult oled. See kalduvus võib tuleneda sinu häbelikust või haavatud sisemisest lapsest, kelle tundlikkust võisid elukogemused vähendada. See võib tekitada taganemissoovi või üksilduse ja ebakindluse tundeid. Selle varju teisel küljel võidakse sind teiste jaoks majakaks olemise tõttu üleliia tunda. Sellised teemad näitavad sulle, mis on sinu sees, ja kõige selle selge väljendus, mis sa oled.

Enesekriitikat võib toetada sisemine enesevestlus, mis toob teadvusse alateadlikult varju eraldatud negatiivsed enesehinnangud. Oled oma sisemise kriitiku valinud kriitilise maailma otsuste põhjal. Punane Kuu kutsub sind tervendama sisekriitikut. Võta oma silmaklapid ära! Tee teadlikult jõupingutusi, et kujundada ümber sisemonoloog ja enesehinnangu vähendamise suhtes. Ole teadlik oma vastusest teiste hinnangutele ja kriitilistele märkustele. Lase suhetel teistega toetada sinu täielikku väljendust. Enda valguses seistes täidad sa loomulikult seda, milleks sa siia tulid.

Kollane Päike on sinu kompliment – midagi, mis tuleb sulle loomulikult.

“Ma olen see, kes ma olen … olen see, kes olen … olen see, kes olen.” See Kollase Päikese mantra on meditatsioon, et pääseda ligi Mina Olen kohalolule, mis sisaldab suurt jõudu ja universaalset tõde. Kollane Päike on paljastatud mõistatus, tingimusteta armastuse lihtsus ja piiritu õndsus. Paljude nimede järgi on Kollane Päike: Päikese Isand, Valguse Meel, keskus, mis on ka teie keskus. Kollane Päike on teie päikesekodu, Suur Keskpäike.

Kollane Päike on meeldetuletus, et viibid igal hetkel kõige selle keskel. Oma mälestusreisil meisterdad kerge keha, et naasta tähtede koju, kuhu sa tegelikult kunagi ei jäänud. Naase püha lapsena Suure Keskpäikese kätte! Oled loomise kroon, millele on päikesemõistuse plaan lisatud. Oled jumalanna, kosmilise teadvuse peegeldus. Oled nähtavaks tehtud armastus!

Avasta Kollase Päikese tähemärgis kodeeritud lihtne saladus: oled tingimusteta armastus, hävimatu vabanemise kivi. Kiirga seda teadmist kõigis oma mõtetes ja tegudes. Armasta kogu loomingut. Liitu valguse tantsuga, looduse põhikonstandiga ja sära oma tõelises olemuses. Valgusega samastumine on suur jõud: “Nagu ülal, nii all.” Sa oled Jumalas ja Jumal on sinus.

Tingimusteta armastust väljendades muutud sa rohkemaks, kui ise varem tajusid. Sa saad valgustatud, oma jumalikkuse täielikuks manifestatsiooniks. Oma inimlikkuse omaksvõtmisel aktsepteeri ennast ja teisi tingimusteta. Suurenda oma kohalolekut. Kollane Päike tuleb sinu juurde erinevates vormides, et sind abistada. Ole piiramatu. Aktsepteeri ja mõista kohtuotsuse, hirmu, valguse ja pimeduse olemust enda ja teiste sees. Armasta ja aktsepteeri ennast ja teisi sellisena, nagu sa oled, vabanenud eelmistest piiridest. Sina oled päikeseaja algus.

Oma valguse tuuma poole liikudes leiad selge valguse teadlikkuse, mis on sünnipäraselt süütu. Selles kohas taastatakse mõistus algsesse vastuvõtlikkuse seisundisse. Selgus ja vabadus saavad olemise väljenditeks ning õndsus saab kehaks. Selles valguse tuumas sünnib uus reaalsus. Jumaliku meheliku ja naiseliku ühendusest sünnib kosmilise teadvuse päikeseline androgüünia – meesnaine.

Nüüd leiad end suurest ärkamisest. Sul on võimalus oma edasi liikuda ja pöörduda tagasi Algse Põhjuse liidu juurde. Sina, kes sa oled süvendanud lahususe illusiooni, võid nüüd taastada selle, mis tundus olevat igaveseks kadunud. Taassünni ja taevamineku kingituse kaudu nõua tagasi oma algset seotust Jumalaga. Sa lähed koju.

Taassünni ja tõusmise protsessi saab vaadelda lihtsalt kui Maa ja tema laste vibratsiooni kiiruse tõstmist. See on kehastunud teadvuse seisund, mis tunneb ennast kui jumalikkus. Rõngas ehk kroon on selle jumaliku mina äratundmise ja tundmise sümbol. Nii et kroon kui püha tööriist on universaalne sümbol enese mõistmise ja enesevalitsuse ringi lõpule viimiseks. Täielik tõus, on vabadus viia oma füüsiline vorm teistele tasapindadele ja mõõtmetele. Ülestõusmiseks valmistumisel toimub sinu kergete tihendite ja tšakrate avamine ja puhastamine. Kui otsustad selle tee kõndida, siis tea, et oma “mina olen” mina kehastades õpid aktsepteerima kõiki tingimusi tingimusteta, andestades ja vabastades kõik enda ja teiste otsused. Päikese meele ja tõusmise aktiveerimine on juba pooleli. Jumalikus sulandumisel, muutud ülestõusmise üheks kehaks.

Ava oma süda lillena päikesele ja muutu samasuguseks armastuseks, mis hoiab universumeid koos!

Toon on 2.  – KUU

Seetõttu ka mitte lihtsalt Sinine Torm, vaid Sinine Kuutorm.

Pühad kaksikud, koostöö, suhe, mehe ja naise polaarsus, duaalsus.

Kaks on polaarsuse kiir: pühad kaksikud, suitsune peegel ja selge peegeldus, kõik asjad omavahel seotud. Polaarsus on kangas, millele reaalsus on kinnitatud, universaalsete jõudude magnetiline tants. Polaarsuse peeglist leiate illusiooni paljusid nägusid ja täieliku illusioonide vabaduse.

Polaarsus paljastab sinu konfliktid, võitlused ja näilise eraldatuse, mille loovad sinu veendumused kahesuses. Avasta oma vaatamisväärsusi ja vastumeelsusi. Avasta suhetes keeruliselt kootud reaalsuse kangas. Kasuta õpetusi, mida peetakse number kaheks. Polariseeritud positsioonid toimivad tegelikult kooperatiivses liidus. Koostöös toimivad kõik polaarsused üksteise ja terviku täielikuks hindamiseks. Uuri ka mehe ja naise polaarsust endas. Uuri oma jumalikke naiselikke ja mehelikke aspekte. Otsi kingitusi oma suhetest. Uuri neis paiknevaid polaarsusi ja uuri nende tekitatavaid loomulikke jõujooni ja kasvu. Pea meeles, et polaarsus on universaalse allika pulss!