Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Nagu lubatud ühes artiklis http://hingevarv.ee/pomanderidest-lahemalt/  räägin täna lähemalt Rohelisest Pomanderist.

SMARAGDROHELINE „Isikliku ruumi kaitsja – andja“

Lühidalt on Smaragd Roheline rahu tooja isiklikku ruumi, aidates nii oma rada leida. Vabanedes vanadest ideedest, suudame vastu võtta uusi. ​Aitab lahti saada kadedusest, armukadedusest ja teistest negatiivsetest emotsioonidest.

See pomander on hindamatu kui teil on vaja puhastada nii oma sisemist kui välimist ruumi, et muutuda rahulikuks, vaigistada oma meeled ja liikuda südamesse – saada kontakti oma südamega.

Näiteks sellistes olukordades, kus teil tuleb vastanduda millegagi, aitab Smaragd Roheline saada kontakti teie südames peituva tõega ja suurendab võimet oma tundeid selgelt välja tuua ning edasi anda. See on abiks siis, kui leiate ennast seismas elu ristteel ja peate mitte ainult otsustama, vaid ka selgitama oma vaatenurka neile, keda teie otsus mõjutab.

Samuti aitab see pomander luua kaitset ning tekitada oma ruumi neile inimestele, kes igapäevaselt tegelevad teiste inimeste abistamisega ning peavad endast väga palju võõrast informatsiooni ja energiaid läbi laskma. See pomander aitab seda mittevajalikku energiat ära kustutada ning toime tulla nii võõraste kui oma tunnetega. See on heaks abivahendiks arstidele ja nõuandjatele või nõustajatele, sideme (ruumi) loomiseks kliendi ja konsultandi vahel. Soovitatakse kasutada seansside vahel, nii aitavad nad väljuda ühest maailmast ja siseneda teise, puhastades eelnevast informatsioonist.

Füüsilisel tasandil on ta rahustav, toetab nagu eelpoolgi mainitud hingetööde tegemist ning põletikuvastase ja desinifitseeriva toimega ning rakke taastav.

Kuna tegemist on rohelist värvi pomanderiga, siis sobib ta suurepäraselt südame chakrale, avades ja rahustades südant. Teda kasutatakse peenkehade jaoks, armukadedusest, kadedusest ja teistest negatiivsetest tundeelamustest vabanemiseks.

Mõned näited elust enesest:

Ühel sellisel õhtul kus emmed oma lastega kokku olid kogunenud ning omavahel natuke lobiseda tahtsid, ei andnud nende lapsed neile sugugi rahu, vaid igal ühel neist oli midagi tingimata vaja kas emalt küsida või talle midagi huvitavat näidata. Kuna need emmed olid kursis pomanderide teemaga, otsustati katsetada, kuidas Roheline pomander töötab. Vesi aeti keema ning sinna sisse tilgutati mõned tilgad Rohelist pomanderi. Peagi levis aroom üle korteri ning mingi aja pärast märkasid emad, et lapsed olid kuidagi märkamatult teise tuppa „mängima“ läinud ning kellelgi polnud enam vajadust ema järele – oma ruumi leidmine.

Teise näite puhul sai üks naine abi halvaks läinud haava puhtaks saamisel. Sõrme haav mädanes ja kusagilt ei paistnud tervenemist. Pärast pidevat pomanderi kasutamist tervenes sõrm ning taastusid ka naharakud  ning ei jäänud isegi armi näha.

Kõik pomanderid koosnevad puhtast loodusest, nende koostises on 49 taime ekstrakti, essentsi või eeterlikku õli. Oma värvuse saavad nad sellest, et vastavat värvi pomanderis on just seda värvi taimseid ekstrakte veidi rohkem. HingeVärvi kodulehel http://hingevarv.ee/pomanderid/  on välja toodud põhikoostisained, võid nende kohta sealt täpsemalt lugeda, samuti seda, kuidas neid kasutada. Lisaks aurakehas kasutamisele võib neid pihustada ka ruumi õhku pihustamiseks, selleks on toodete hulgas olemas ka vastavad pudelid – õhukonditsioneerid.