Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Kuidas võiks olla abi Türkiis Pomanderist?

Kui eelmisel korral rääkisin teile Rohelisest Pomanderist, siis Türkiis on kolmanda taseme värv, mis koosneb Sinisest põhivärvist ja Rohelisest teise taseme värvist ning mis kannab endas mõlema värvi infot. Seega on pisut Rohelist ka siin värvide mängus.

Aroom: magus, vürtsikas, värske

Eeterlikud õlid: mürr, jasmiin, piparmünt, bergamott, sandlipuu

Südame loov suhtlemine, olemise tunnetuslik külg

Individualiseerimine – kes ma olen?

Sisemine õpetaja, tee enda sisse. Kui me seda teeme siis me loome kontakti kollektiivse alateadvusega. Vabadus ja voolamine, suhtlemine läbi südame.

Informatsiooni edastamise vahendid – ühelt paljudele, läbi loominguliste erialade.

Türkiisi peetakse ka Veevalaja ajastu värviks. Mida rohkem olen ma inimestega värvide teemadel suhelnud, seda enam olen kohanud, et üheks lemmikumaks värviks on viimasel ajal Türkiis.

Türkiis on veel seotud Ananda Khanda chakra ehk südamechakraga, mis asetseb paremal pool, mis stimuleerib südame avanemist.

Veevalaja Pomander Türkiis aitab ilmutada Uue Ajastu tarkust suhtlemises. Türkiis vabastab loomingulisuse, ergutab suhtlemist, mis tuleb südamest ja toetab vaimustuvat suhtlemist. Näiteks raadio, televiisor, esinemised lavalt.

Toetab igasugust loomingulist tegevust – kirjutamist, joonistamist, tantsimist, kõigel, mis on seotud kätega töötamisel – käsitöö, massaaž jne

Aitab esinemise hirmu ja tehnofoobia vastu.

Aitab juhtudel kui inimene ei suuda jõuda selgusele oma tunnetes ning võtta vastutust oma tunnete ning tegude üle. Toetab meie tunnete väljendamist, mis tulevad südamest.

Aitab kuulata oma südame häält,

Soovitatakse kasutada inimestel kes töötavad meedias. Samuti soodustab suhtlemisel kristallidega ja neitsidega – devadega ja kergendab meie omavahelisi suhteid arvuti ja silikoontehnoloogiatega.

Türkiis Pomander tuleb appi ka siis, kui inimene on millegagi väga sügavalt seotud, ta aitab olukorda kõrvalt vaadata ja vabaneda seotusest. Aitab välja lülitada emotsioone ja aitab neid õigesti väljendada, mis on meil sügaval südames – emotsionaalne inimene nutab, naerab äärmustes.

Kõik pomanderid koosnevad puhtast loodusest, nende koostises on 49 taime ekstrakti, essentsi või eeterlikku õli. Oma värvuse saavad nad sellest, et vastavat värvi pomanderis on just seda värvi taimseid ekstrakte veidi rohkem. HingeVärvi kodulehel http://hingevarv.ee/pomanderid/  on välja toodud põhikoostisained, võid nende kohta sealt täpsemalt lugeda, samuti seda, kuidas neid kasutada. Lisaks aurakehas kasutamisele võib neid pihustada ka ruumi õhku pihustamiseks, selleks on toodete hulgas olemas ka vastavad pudelid – õhukonditsioneerid.

Aura-Soma ®materjalide põhjal koostanud Ene Alunurm