Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Kuninganna Mab

E 116 – Kuninglik Sinine / Magenta

Sünniaeg 14.jaanuar 2019, kell 14.00 GMT

Kuninglik Sinine kutsub meid ennast selgemalt nägema selle asemel, et keskenduda enda välisprojektsioonidele, toetab see meid vaatama sissepoole. Kuna Kuninglik Sinine on nüüd selles pudelis Magenta värviga ühendatud, mitte Tume Magenta nagu E0-s, siis julgustab see meid ennast vaatama ilma hinnanguteta. See pudel tähistab väga olulist nihet Aura-Soma® süsteemi suhtes. Kõik, mis Beyond  Colour endaga toob, on minu jaoks uus algus. See annab meile märku, et Aura-Soma® on tõesti nende jaoks, kes soovivad end uuesti mäletada, enda osad kokku korjata, et olla võimelised kokku viima meie olemise erinevaid aspekte. Pöörates vähem tähelepanu sellele, mida me mõtleme asjadest või sellest, kuidas me tunneme ja tajume neid olemise aspekte, mis on kui meele või mõtete mööduv pilv, mille taga on selge sinine taevas. Meele enda kristallselgus öises taevas peegeldub selle pudeli, ülemise fraktsiooni teadlikul tasemel. Alateadvuse / alateadliku aspekti, Magenta värv näitab meile, kui oluline on see, et me paneme oma hoole, soojuse, armastuse väikestesse asjadesse, kuidas me hakkame avaldama seda kaastunnet teiste vastu, kuidas me leiame viisi, kuidas ületada meievahelised erinevused. Magenta toetab võimalust enda ühinemiseks, sisemiste konfliktide lahknevuste ühinemist, mida me paratamatult näeme, kui hakkame iseendas sügavamale tasemele tungima.

Sünnitusprotsess tuli minu teadvusesse juba enne 14.detsembrit 2018, sai 14.detsembril tegelikkuseks ja on jätkuvalt kasvanud, kuni sünd sai teoks. Queen Mab on Haldjate Kuninganna.

Kuninganna Mab on  ilmunud paljudes teoloogilistes ja kunstilistes töödes, viidates Shakespeare’i „Romeo & Juliale” ja sageli ilmneb ta Iiri folkrooris nime all Maebh, Medb ja Maeve. Medb on tuntud kui keldi suveräänsuse sõja ja viljakuse jumalannana. Paljudes tekstides nimetatakse teda seoses seksuaalse võimu ja domineerimisega. Percy Bysshe Shelley kirjutas eepilise moraalse luuletuse nimega “Queen Mab”, milles ta viitab talle kui „Loitsude Kuningannale”.

FAIRY

I am the Fairy Mab: to me ‘tis given

The wonders of the human world to keep:

The secrets of the immeasurable past,

In the unfailing consciences of men,

Those stern, unflattering chroniclers, I find:

The future, from the causes which arise

In each event, I gather: not the sting

Which retributive memory implants

In the hard bosom of the selfish man;

Nor that extatic and exulting throb

Which virtue’s votary feels when he sums up

The thoughts and actions of a well-spent day,

Spirit of Nature! here!

In this interminable wilderness

Of worlds, at whose immensity

Even soaring fancy staggers,

Here is thy fitting temple.

Yet not the lightest leaf

That quivers to the passing breeze

Is less instinct with thee:

Yet not the meanest worm

That lurks in graves and fattens on the dead

Less shares thy eternal breath.

Spirit of Nature! thou!

Imperishable as this scene,

Here is thy fitting temple.

Percy Bysshe Shelley tunnistati ebatavaliseks, idealistiks ja innukaks taimetoitlaseks. Ta arvas, et taimetoitlus on eluviis, viis väikeste asjade eest hoolitsemiseks, ta tunnistas lahknevust loomade armastamise ja nende söömise vahel, samuti vaidlustas ta konventsiooni. Shelley nägemus ei olnud mitte ainult poliitiline žest, vaid ka sotsiaalmajanduslik ja seotud maa olemusega, tema armastusega looduse ja loomade vastu ja kuidas ta leidis tavapärased vormid suhte jaoks, mida oli väga raske järgida. Teisisõnu, armastus, nagu see, mis on pudeli alumises osas, ja mis on see, mida me palume vaadata enda sees, on väljaspool kokkulepet.

Numbrikombinatsioon selle pudeli juures on väga oluline, me teame, et kogu Aura-Soma® süsteemi tähistab 8,  Aura-Soma® tähtedest saame numeroloogiliselt kokku 26/8. Pudeli numbriga 116 saame samuti kokku 8. Kui me vaatame sünniaja numbreid, siis 14/1/2019> 9, on see, mida oleks võimalik näha, 18/9. See tundub mulle väga asjakohane, sest Füüsiline Päästja koos 8-ga on peaaegu sama, mis toetav energia selle jaoks, mis sisaldub 8-s. Kui me vaatame selle 8 ilmumise tähtsust, siis peame vaatama ka Vaimset Päästjat, pudel 0 ja me peame vaatama ka E20, Lapse Päästja pudelit või Uue Aeoni Päästjat või Tähe Last, E20 näitab ennast ise sügavamas vormis, omamoodi 0 ja 20 vahel. 8 seos järjestuse algpudeliga 0, siis 2 koos 0-ga on kui midagi, mis hõlmab ka seda vaimset päästekvaliteeti, kuna 0 on 2-ga koos. Kui me vaatame 8-t kui  pudelit (värvilahenduse osas) on ta heledam versioon pudelist 0 ja sügavam versioon 20-st, nii et me vaatame midagi väga sügavat, kuidas see võib olla ka sügavam vaimse tasandi päästja ja sisemine teekond. Võib-olla on see osa meie endast, mis seisab kalju ääres koos kõigi võimalustega, mis võivad olla seotud elementidega, kuid me peame veel õppima ja mõistma, kuidas on võimalik, et nende elementidega suhtlemisel saame nende abil koos töötada ka loodusvaimudega, Kuninganna Mab’i energiaga. Mab on nagu number 2 energia, Kõrgema Preestrinna energia, ta on samuti osa looduse vaimust, nagu Shekinah. Shekinah kui naissoost aspekt Kabbalahisitlikult peidetud looduses.

Kuninganna Mabi sünd langeb kahe varjutuse vahele, mis teeb selle uue pudeli sünni väga piinavaks ajaks. Osaline päikesevarjutus 5. jaanuaril tähendab, et on palju võimalusi ja me saame alustada uuesti, puhastades vanu käitumismudeleid, et saaksime edusamme teha.

Armastuses ja Valguses

Mike

originaaluudis https://www.aura-soma.com/b116-queen-mab-royal-blue-magenta-1400-gmt-january-14th-2019

inglise keelest tõlkinud Ene Alunurm