Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

25. juuli 2019 on Maiade kalendri järgi ülemineku päev vana ja uue aasta vahel. Kui internetis veidi ringi kolada, siis võite leida, et päris paljud inimesed üle kogu Maa tähistavad seda päeva erinevate tseremooniate ning kogunemistega, kus pühendutakse loomingule, erinevatele kunstipärastele väljendus vormidele, võimalusele kogeda ajatust ning vabadust olla elus. Meid on kutsutud sel päeval mõtisklema, mediteerima, praktiseerima andestamist ning ennast ette valmistama uueks tsükliks. Seda päeva kutsutakse Day out of Time. (Ajaväline päev) Sel päeval ei tehta tööd, vaid tegeletakse kõige sellega, mis juba eelpool nimetatud. Nautige päeva!

 Uus aasta algab aga 26.juulil 2019 ning kestab 25.juulini 2020 ning seda kutsutakse Valge Magnetiline Võlur ja tähistab meie teadlikku mina – kes ma olen ja kelleks ma muutun.

„Selle aasta galaktiline sagedus kutsub meid taaselustama meie ühist elu; tundma oma uskumuste, mõtete, vibratsioonide, kavatsuste ja tegevuste jõudu, mis loovad reaalsusi. On aeg kasutada oma positiivseid, jumalikke võimeid ja olla kui valgustatud võlurid, mida me tahame näha ka maailmas! See tsükkel suunab meid ühinema oma hinge eesmärgiga ja teadma, et me saame magnetiliselt enda poole tõmmata kõike, selleks, et täita oma rolle, avades pidevalt avaneva hetkeseisu … ”

Valge Magnetiline Võlur

Magnetiline=ühtsus=toon 1

Valge Võlur on teie eneseteadlikkus – see kes sa oled ja kelleks sa saad.

Valge Võluri omadused: terviklikkus, südametunnistus, joondumine jumaliku tahtega, mustkunstnik, šamaan, jaaguar, öine nägija, preester, maagia.

Valge Võlur on Maag, kelle volitused on aktiveeritud südamest pärineva tarkusega. See ei ole mitte intellektuaalne mõistmine nagu seda lääne kultuuris tuntakse, vaid see on tarkus, mis tuleneb vaimu ja südame joondamisest. Avatud, usaldav süda on rafineeritud nägemise vahend. Lubades endale „mitte teada“, avab see meie meele ukse universumi sügavamaks mõistmiseks. Valge Võlur palub teil kasutada seda joondatud meelt, et osaleda maagias.

Ta kutsub teid astuma sammukest enese täiendamise-parandamise poole. See saab alguse enda aktsepteerimisest sellisena nagu me oleme, aususest ja pühendumisest oma teele. Enese täiustamine ei ole midagi sellist, mida saab leida väljas poolt ennast. Kõik, mis on väljaspool, mis võiks tuua meile täiustumise on tegelikult sügaval meis endis jumaliku algena juba olemas. Kui me tunneme vajadust väliseks kiituseks või heakskiiduks, siis tuleks seda otsida seestpoolt. Kui me tunneme ennast aktiivselt ellu kaasatuna, tehes seda, mis teeb meile rõõmu, hakkab meie energia iseenesest loomulikult laienema, lisades juurde veelgi rohkem seda, kes me tegelikult oleme ning maagia voolab meie eludesse. Seadistage ennast ühele lainele oma kõrgeima tarkusega. Kutsuge seda kõigesse, mida te teete. Olge läbipaistvad, süütud, nii võimaldame maagial läbi enda voolata, selle asemele, et ise seda looma hakata. Avades nii südameteadlikkuse ja piiramatud võimalused.

Valge Magnetiline Võlur on ka meie Kõrgem Mina ja juht. (olete juhatatud oma enda kahekordistatud väega)

Valge Võlur on valguse tööriist, mis on Vaimu töö kanal. Tark võlur on spontaanne ja läbipaistev, võimaldades maagial tulla, selle asemel et seda kontrollida või seda juhtida. Meister tantsib armastuse tantsu, pakkudes läbi selle teistele vabaduse kingitusi. See on tõeline maagia. Vabanenud vajadusest kasutada võimu manipuleerimiseks või kontrollimiseks kasutab võlur vabaduse ja armastuse ilmutamiseks tarkust.

Valge Võluri harmooniline tarkus on meloodia, toonide progresseerumine kompositsioonis. Valge Võlur sümboliseerib teie individuaalse elu püha teekonda. Nagu tasakaalus maag, olete te uus universaalne anum jumalikkuse väljendamiseks. Sel ajal kui te mängite oma vaimu teekonna meloodiat, hoolitseb Looja tasakaalu ja harmoonia tekkimise eest.

Meloodia on muusikule nagu lugu jutustajale. Kasutage kõiki elemente, mida te olete valinud oma elu teekonna uurimiseks – teie anded, talendid, võimed, motivatsioonid – kõiki märke, mida teate oma elus olevat. Selliste võimaluste kombinatsioonist korraldage kõige huvitavam ja kasvu soodustav lugu. Samas peate mõistma, et teie olete see mängija ja mängite oma elu meloodiat.

Sinine Käsi, mis asub pildil otse all on teie Alateadlik Mina ning Peidetud Abistaja

Sinine Käsi on kui värav, portaali avanemine ühest arusaamast teise. Sinise Käe tähenduse leiame meditatsioonis: „Ma olen kui looriga kaetud plaan, lävepakk teistesse dimensioonidesse. Minu lõpp on minu algus. Avatud värav ootab.“ Nagu liikuva vee voolavus, on Sinine Käsi seotud tantsu, mudra ja ilu protsessiga. See liikumine on metafoor elu ja voolu kohta. Mäletage seda olemust ja seda voolavust aegadel, mil teie elu tundub kõige jäigem või puudub sealt ilu. Sinine Käsi kujutab endast „ilu teed”, võimet näha enda sees ja kõigis asjades sisemist ilu. See on paik, kus teie ego on kooskõlas jumaliku tahtega. Kui sa seisad oma täielikus ilus ja väes, kutsub teie enda kohalolek teisi olema need, mis nad on. Maiade jaoks on Sinine Käsi kui hirv, õrn, rahulik teadlik juht, kes kõnnib voolavas ilus ja armus, avab ja paljastab. Sinise käe energia aitab teil ka avaldada vaimseid oskusi – eriti neid intuitiivseid kingitusi nagu ennustamine. Igas uues kehastuses avad sa enda jaoks uue talendi. Iga tee – alates preestrist šamaanini või tantsijast kunstnikuni – sisaldab erinevaid oskusi ja talente. Olete valinud teatud kingitused ja tööriistad, mis pakuvad teile võimalust suhelda teistega selles eluprotsessis. Kutsuge oma kaasasündinud tarkust ja arusaama, et näha selgelt neid kingitusi ja tööriistu, mida te kannate.

Kollane Seeme esindab teie väljakutset ja kingitust. Küpsuse ja teadlikkusega muutub see väljakutse fookuseks. Seda te tahate selles elus õppida. Kollane Seeme asub pildil vasakul.

Kollase Seemne üks varjukülgedest on uinunud seeme, kes soovib jääda kaitstuks ja vigastamatuks. Selles varjus võite arvata, et teenite ennast selle ohutuse ja turvalisuse illusiooni kaudu. Kui aga säilitate kauguse võimaluste maailmast väljaspool oma kesta, siis hoitakse teie uusi võimalusi teist eemal. Võtke risk ja paljastage kõik mis te olete! Te tunnete ennast ära uinunud seemnena kui teie sõnavaras on sellised laused: “Minu maailm töötab just nii nagu see on”; “Ma ei saa seda teha”; “Ma olen lihtsalt nii, nagu ma olen”; või “Ma tunnen end liiga ebapädevana.” Ka ohutuse ja turvalisuse loomiseks mõeldud müür tekitab barjääri, mis piirab Vaimu, uute võimaluste loomisel teie elus.

Üks võimalus kollase seemne varjus pakutavate muutuste kasutamiseks on mõista, et seemned – teie unistused, soovid ja saatus – ootavad teie sees, et ärgata. Nõustudes, et olete viljakas maa, tunnete turvalisust ning välismaailm muutub teie jaoks oma pakutavate uute võimalustega küpseks.

Punane Madu, mis paikneb pildil paremal esindab seda, mis tuleb teil välja loomulikult.

„Ma olen kui tulekivi ja säde selles pühas tules“ – Punane Madu. Nii nagu tulekivi koksimisest lendavad sädemed, mis kukuvad puidule, tärkab leek nii algab ka liikumine füüsilises kehas läbi Vaimu ühinemise, tärkab pühalik säde ja sütitab sisemise leegi. Punane Madu kutsub püha tule puhastavat sädet, kundalini, keha ja vaimu integreerimiseks ja ühtlustamiseks. Ta aitab paljastada ilmselged ummistused tšakrades, et need puhastada. Kui te töötate puhastamisprotsessiga, kutsuge Punast Madu ennast abistama. Punane Madu on sümbol, mis esindab tervendamist ja terviklikkust. See Maiade ravim võib toksiine eemaldada, noorendada ja tervendada haigustest. Punane Madu on ka Maiade poolt tuntud kui kultanlilni või kundalini, energia, mis liigub selgroo alaosast üles läbi kroontšakra. Sellel jõul on kaks aspekti: ida ja pingala, mis esindavad meeste ja naiste polaarsust. Üks Punase Mao iidseid saladusi on teadvuse kõrgemate seisundite aktiveerimine nende kahe polaarsuse tasakaalustamise teel, et nad tantsiksid meie sees kui üks. Teine metafoor pärineb Maiade sõnadest luk umen tun ben can, – “need, kes on haaratud Punase Mao pühade teadmiste poolt “. Kui need seitse tšakrat on täielikult aktiveeritud, kogeb inimene valgustumist.

Punane Madu esindab teie motivatsioonide, instinktide, soovide ja kaasasündinud edasi liikumise soovi terviklikkuse poole. Punane Madu palub teil lasta lahti oma vana nahk ja astuda alkeemilise transmutatsiooni tulle. Selles ilmneb taassünd. See soov on kaasasündinud vastus, mis on kodeeritud teie olemuse sügavustes.

Punase Mao energia abil õpite kasutama oma keha loomupärast tarkust. Selles kultuuris võite olla sellest tarkusest eraldatud. See toimib nii: kui te oma probleeme maha surute ja ignoreerite, võtab teie keha teadvustamata metafoorid vastu ja säilitab need, mida ignoreeritakse. Seda võib väljenduda füüsiliste sümptomite kaudu, mis viivad teie teadvustamata küsimused teadvusse. Kui see juhtub, siis tehke rohkem tööd keha teadlikuma suhtumise suunas ja töötage füüsiliste metafooridega, et ennast tervendada kõigil tasanditel. Kehal on teatud liiki teadvus, mille kaudu sõnumid on selgelt edastatud. Tegelikult on keha ise elav metafoor, mis peegeldab teie meelt, emotsioone ja vaimu. Kuid keha mäletab ka seda, mida ta on kogenud, ja hoiab sellest tulenevalt endas mineviku teadvust, kaasa arvatud varasemad haavad ja traumad. Neid tervendades mäletage oma keha süütust. Ravige seda armastuse ja austusega. Avage ennast, et olla teadlik oma sõnumitest ja metafooridest, mitte neid salvestades. Olge valmis vaatama positiivseid kavatsusi mis tahes sümptomite või füüsilise protsessi käigus, mida keha kasutab suhtlemiseks. Uurige, mida ta võib näha. Selles joondamisprotsessis saate kasutada pilte või energiat, mis tulevad teie juurde meditatsioonis või unenägudes. Sõitke läbi oma keha, et analüüsida ja uurida tundeid, värve, kujundeid või pilte. Nendel hetketel on meil sügav võimalus ületada nii meie füüsilist kui ka vaimset geneetikat. Keha integratsioon annab ainulaadse võimaluse isiklikuks arenguks. Õpi laiendama ja kasutama oma meeli, et pääseda oma keha tarkuse ja elujõulisuse juurde. Ärge mõelge selle üle; lihtsalt lubage oma kehal mõista intuitiivselt muutuste ja kasvu jaoks vajalikke lahendusi.

Punast Madu seostatakse trummi ja kõristiga – pühade tööriistadega. Trummid ja kõristid võivad purustada vanu mustreid või viia energia joondamisele.

Toon nr 1 – Ühtsus

Tingimusteta armastus, üks süda, jagamatu olemus, uued algused, tohutu karikas, kõik see on.

See on uute alguste aeg, tunnetage vibratsiooni, ekstaatilise sageduse pulssi, sügavat ärkamist ja tingimusteta armastust. Olge aktiivsed oma individuaalses väljenduses, pühendunud oma olemuse kasvule. Võib olla tunnete ennast ühtsusest-allikast eraldatuna, kui jah, siis seiske oma olemuse keskmes ning keskenduge ühe südame reaalsusele. Teie olete see tarkus, mida te otsite!

Teksti koostanud Ene Alunurm