Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Violetne on teise tasandi ​​värv, mis koosneb esmasest Sininsest ja esmasest Punasest värvist. Seega kannab Violetne endas mõlema värvi infot. Punane lisab aktiivsust ning Sinine passiivsust.

Violetne on värv, mis ilmutab ennast Aura-Soma ® süsteemi Equilibriumi pudelites sagedamini kui mõni teine värv – tervelt 21 korral. Violetsel on tõeliselt oluline roll meie ümberkujunemis protsessis.

Alates hetkest kui meie sees hakkab toimuma ärkamine, hakkame me mõtlema oma sisemise olemuse üle; hakkame esitama küsimusi oma tõeliste tunnete, motiivide ja vajaduste kohta, see kõik võib meis vallandada tohutu pingete tulva. Hakkame läbima transformatsiooni protsessi – liikuma ühest olekust teise. Siinkohal tuleb meile appi Violetne.

22.oktoobril 2007 lisandus Aura-Soma ® süsteemi Equilibriumite hulka pudel 106 Peaingel Ratziel, kelle värvid esialgsel kujul olid piimjas või udune kahvatu Oliiv üle uduse Violetse, mis tuletab meile meelde, et mitte kõik ei pea alati ja kohe kristallselge olema, mis näitab, et kõik ongi muutuses ning võtab omajagu aega – minevikus tekitatud negatiivsusega ei olegi võimalik koheselt toime tulla, see võib osutuda hävitavaks.

Peaingel Ratziel on alkeemia meister, kes õpetab meile, et elu on kui alkeemiline protsess ning muutusi, ümberkujundamisi on võimalik läbi viia ka rahumeelsel teel, muutes lõpptulemuse puhtaks kullaks. Ratziel aitab tuua selgust olukordadesse, samuti mineviku asjaoludesse, et tervendada pettumusi ning haiget saamisi ja jõuda lepituseni. Annab võimaluse ületada mittevajalikke stereotüüpe, tehes võimalikuks ülemineku põhjustest järeldusteni läbi oma sisemise tarkuse.

Mõningaid mõtteid veel Violetse omadustest. Ta annab jõudu ja innustust ning samal ajal aitab lõdvestuda. (Punane ja Sinine) Toetab meie talentide arengut ning aitab ületada olemasolevaid raskusi. Aitab nendel juhtudel kui me oleme sellises olukorras, kus oleksime pidanud tegema mingi sammu, kuid ei teinud seda. Aitab väljendada seda, mis on vajalik ning tegutseda olukorra lahendamiseks, selle asemel, et mitte tegutsemisega hoida olemasolevat probleemi üleval.

Aitab teadvustada, et igapäeva elu on täis imesid ning õpetab tähistama igat hetke – õppida olema hetkes – „siin ja praegu“.

Aitab vabaneda negatiivsetest mõtetest, mis pidevalt keerutavad peas. Annab võimaluse näha seda, mille pärast on meil ennast raske vastu võtta ja mõista, milles meil oleks vaja teha muudatusi. Annab võimaluse leida enesekindlus enda sees ja edukalt seista vastu välisele survele. Aitab arendada intuitsiooni.

Annab võimaluse näha oma vigu ja eksimusi ning nende põhjal mõista ja andestada neile inimestele, kes on põhjustanud meile valu, ilma, et sellest ise aru oleksime saanud. Aitab mõista, et isegi elu negatiivsed sündmused avavad meie ees võimalused edasiseks arenguks ning uuteks soodsateks muutusteks.

Lubab keskenduda tõeliselt tähtsatele küsimustele ja tegutseda nende lahendamiseks.

Sobib hästi meditatsioonis kasutamiseks, nii küünla värviks kui valguseks ja riietuseks.

Koostanud Aura-Soma® materjalide põhjal Ene Alunurm