Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Vicky Dorothy Wall – avastaja ja uuendaja 7.07.1918 – 1991

Vicky Wall oli pime terapeut, apteeker ja kirurgiline pediküür, kelle tasakaalustatud Equilibriumi pudelid moodustavad Aura-Soma®värvisüsteemi südame.

Olles sündinud juudi perekonda seitsmenda lapsena, oli kogu tema lapsepõlv  ning elu müsteeriume täis. Kuna juba väikese tüdrukuna oli ta võimeline nägema ning tajuma nähtamatut maailma ja suutis tajuda inimest ümbritsevat peent energiat ning värve, siis polnud tal just kerge teistele lastele ennast arusaadavaks teha. Täiskasvanuna võimenes tema selgeltnägemise võime veelgi kui tema füüsiline nägemine vähenes ning lõpuks kadus.

Vicky õppis taimetarkust isalt, kes oli juudi preester ning Kabbalameister. Need teadmised mängisid olulist rolli tema edasisel eluteekonnal kui ta töötas farmakoloogina ja tervendajana, samuti Equilibriumite ning teiste täiendavate toodete loojana.

Vicky missioon oli seotud eneseavastamise ja individualiseerimise jumalike protsessidega.      Ta mõistis, et värvide universaalne keel, mis resoneerib iidsete tarkuste ja traditsioonidega, omab kordumatuid sõnumeid iga inimese jaoks, et tuua välja tema terviklikkus kõikidel tasanditel. Aura-Soma®süsteemi arendamine oli Vicky elutöö algus ja kulminatsioon, mille jätkamise usaldas ta 1991. aastal oma armastatud kaaslastele Mike & Claudia Boothile. Vicky sooviks oli see, et värvide keel jõuaks võimalikult paljude inimesteni, sest värvid on need, mis ümbritsevad meid igapäevaselt nii meie ümber kui meie sees.

 

Vicky on öelnud: „Ma otsisin ja uurisin aja sügavust ja ma olen avastanud selle, mis oli ammu olemas, aga oli unustatud; selle, mis pidi  taassündima uues ajastus“.