Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Kümnes energia – Saatuse ratas. Puudutab kõiki, kes on sündinud oktoobris või 10 ja 28 kuupäeval ning kellel on maatriksis 10. energia. Neid inimesi on palju. See on energia, mis olles maatriksis jätab sügava jälje kōigile tema ülejäänud energiatele.

Kümnes energia on Saatuse ratas – taro suur arkaan. Tihtipeale nimetatakse seda energiat õnne energiaks ja selle omanikke jumala lemmikuteks. See on vedamise energia. Inimesed, kellel on 10. energia plussis usuvad ka seda, et nad toovad teistele õnne. Nad suhtuvad ellu kergelt, võttes seda kui mängu. Oskavad elult vastu võtta kingitusi, sealhulgas ka eluraskusi. Siin on näha väga huvitavat asja – 10. energia kandjad saavad aru, et elu ei koosne ainult meelelahutusest ja puhkusest ning võib olla raskusi eesmärkide saavutamisel. Kuid mis neid teistest eristab, on see, et nad ei võta elu kui katastroofi, vaid kui järjekordset väljakutset, mille läbimisel on nad jälle tõusul. Nad tunnevad suurepäraselt eluvoogu, liikumist, muutumist, tõusu, kasvamist, laienemist.

Inimesed 10. energiaga plussis on alati arenguteel ja ei saa olla tegevuseta. Töö või puhkus, aktiivsus/passiivsus – see kõik on liikumine. Elu muutub vastavalt sisetundele. Nende intuitsioon on tugevalt arenenud. Nad oskavad näha märke ja universumi. Nad tunnevad, millal on vaja tegutseda ja millal hoogu maha võtta. Tihtipeale võtavad vastu ootamatuid otsuseid, lihtsalt järgides oma sisetunnet, mis viib neid võiduni. Sellepärast on kümnenda energia kandjate edu seletatav sellega, et nad usaldavad, kuulavad, tunnevad ja kasutavad universumit.

Nad ei too uuendusi mitte ainult oma elus, vaid toovad seda ka teiste inimeste ellu. Väga paljud poliitikud, kes on toonud ühiskonda uuendusi kannavad 10. energiat.

10 energia kandjad plussis tegelevad tihti mitte tavalise tegevusalaga, millega paljude arvates tegeleda ei saa ja mis ei too sissetulekut. Nad ei saa toetuda rangetele graafikutele ja päevaplaanidele. Nad kuulavad enda südant, rõõmustavad ja suurendavad oma sissetulekut. Nende hulgas on palju loomingulisi inimesi: Picasso, John Lennon, Kate Winslet, Karl Lagerfeld.

10 energia kandjad võivad tegeleda paljude aladega. Plussis on nad väga professionaalsed, mille poole nad peavad püüdlema. Tihtipeale on nad ka spetsialistid süsteemides, mis puudutavad inimese saatust, kuna oskavad lugeda märke. Mida rohkem inimesed 10. energiale räägivad, et nii elada ei saa, seda õigemat teed ta läheb.

10 energia miinused. Need inimesed on teiste poolt mõjutatavad, võivad elada mitte “enda elu”. Nad ei usu kõrgematesse jõududesse ja saatusesse – et elu võib olla kerge ja rõõmus. Ei kuula oma intuitsiooni, püüdes oma eesmärke saavutada raske töö ja suurte takistustega. Võivad olla teiste jaoks kadedad, šopahoolikud. Neist võivad saada eneseimetlejad ja nad võivad arvata, et neid saadab alati edu.

Sellegipoolest on 10. energia väga ilus. Kuulsaim 10. energia kandja on Elon Musk.