Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Aura-Soma® konsultatsioon põhineb inimese isiklikul vabal valikul. Valik tehakse olemasolevate Equilibriumi pudelite seast, mis on võti Aura-Soma® konsultatsiooniks.

Alustuseks palutakse Sul vaadelda neid värviküllaseid pudeleid ning valida välja 4 pudelit, mille poole Sind kõige rohkem tõmbab või millised pudelid Sulle kõige rohkem silma hakkavad. Konsultatsiooni vältel on võimalus süveneda oma käesolevasse olukorda ning avastada oma elus olevaid mustreid, mis ilmuvad välja tänu värvide valikule, mille Sa teed ning mis näitavad Sulle kätte Sinu väljakutsed, võimalused ning anded elus. Sinu värvivalik heidab valgust Sinu arengu potensiaalile ning muutustele elus.

Inimene teeb valiku intuitiivselt ja alateadlikult, valides välja just need värvid, mida ta oma ellu ja keha tasakaalustamiseks hetkel vajab. Eksida ei ole võimalik. Sellepärast soovitan Sul mitte muuta juba valitud pudelit ning saata just need 4 pudelit, mida valisid.

Pudeleid saad vaadata ja valida siin 

Konsultatsiooni saamiseks võid pöörduda minu poole telefoni 5276968 või e-maili hingevarv@hingevarv.ee teel. Lepime kokku Sulle sobiva aja ning koha. 

Kõikide konsultatsioonide saamiseks tuleb eelnevalt tasuda osaluspanus kontole EE287700771009379948 Ene Alunurm (ettevõtluskonto)

NB! Sa oled meile kas kirjutanud või saatnud soovi läbi kodulehe vormi, kuid ei ole vastust saanud, siis vaata rämpsposti! Vahel satuvad kirjad ka sinna. Meie vastame kindlasti!

Konsultatsioonist põhjalikumalt

Aura-Soma® värvisüsteemi konsultatsioon pakub võimalust süveneda oma olukorda ning avastada elus olevaid mustreid, mis ilmuvad välja tänu värvide valikule, mille inimene teeb käesolevas hetkes, avades uued väljakutsed ja anded, heites valgust inimese arengu potensiaalile ning muutustele.

Aura-Soma® see on uuenduslik lähenemine hingeteraapiale, mis põhineb kahevärvilistel pudelitel, mida nimetatakse Equiliibriumi pudeliteks ehk tasakaalu pudeliteks. Need sisaldavad taimede ekstrakte, aroomiõlisid ning vääriskivide ja poolvääriskivide kristallilisi energiaid. Vedelikes sisalduv kõrgsageduslik energia mõjutab indiviidi aurat ning ühtlasi ka keha igat rakku, et aidata taastada ja säilitada tasakaalu keha, meele ja vaimu vahel.

Aura-Soma® praktika arendas välja Vicky Wall, tuginedes seda luues Kabala müstilistele traditsioonidele ning elavate taimede tervendavate omaduste tundmisele, mida ta oli õppinud oma isa käest. Olles lapsest peale selgeltnägija, oli ta võimeline tajuma peenenergiaid, mis inimesi ümbritsevad. Vicky poolt loodud õlid, ekstraktid, essentsid ja kosmeetilised tooted omavad erakordseid omadusi, sisaldades puhtaid võnkeid ning edastades ühe või teise värviga seotud ingellikke energiaid, eemaldamaks erinevaid energeetilisi blokeeringuid ja ebakõlasid, selleks, et kaitsta ja tasakaalustada nii inimese füüsilist keha kui ka tema energiavälja tervikuna. Nad on valmistatud naturaalsetest koostisosadest ning osutavad noorendavat ning sügavalt taastavat toimet, mitte ainult nahale, vaid ka kogu organismile.

 Aura-Soma® konsultatsioon põhineb inimese vabal valikul, kus inimene teeb valiku olemasolevate Equilibriumi pudelite seast, mis on võti Aura-Soma® konsultatsiooniks.

 Aura-Soma® konsultatsioon on kui vestlus, kus praktiku (ehk konsultatsiooni läbiviija) ülesandeks on aidata konsultatsioonile tulnud inimesel mõista, kuidas ta kõige paremini iseennast aidata saab.

Igale probleemile on olemas lahendus ja vastused asuvad inimese enda sees. Kuid selleks, et neid vastuseid kätte saada, on Aura-Soma® konsultatsioonis abiks värvid, mida inimene vastavalt oma eelistusele ise valib. Praktiku ülesandeks aga on inimese valitud värvikombinatsioone tõlgendada ja lahti seletada, lähtudes Aura-Soma® poolt aastatepikkuse töö tulemusel väljatöötatud ja taasavastatud universaalsest värvide keelest.

 Värvid, mida inimene konsultatsioonis valib, on reeglina esindatud ka tema auras. Kuna Aura-Soma®s on kasutusel ka meetod, kuidas puhastes värvides nähtavaks saavaid ingellikke võnkeid läbi alkeemilise protsessi materialiseerida, on võimalik enesetervendusprotsessis abi saada Aura-Soma® toodete kasutamisest, et erinevate värvide tervendavaid ja ka kaitset pakkuvaid energiaid oma aurasse lisada.

Seda, milliseid Aura-Soma® tooteid (equiliibriume, pomandere, essentse, jne) inimene oma elus parajasti vajab, ütleb talle kõige täpsemini tema enda intuitsioon, kuid ka konsultatsiooni käigus võib praktik jagada soovitusi – mis on eelkõige abiks neile, kes selle õpetusega alles esmakordselt kokku puutuvad.

Konsultatsiooni pikkuseks on tavaliselt 1 tund- 1,5 tundi.