Kui me mõistame iseennast, siis mõistame ka Universumit ja eraldatus kaob.

Kolm pilti - üksteise otsa laotud kivid küünlavalgel, kivist rada looduses ning korgitud pudel

Ma ei ole selgeltnägija ega nõid, vaid sinu kaasteeline, kes on pikki aastaid teadlikult ennast arendanud ning õppinud vaimseid praktikaid, ikka enesearendamise eesmärgil.  Sellel teekonnal olen kokku puutunud ja kohtunud erinevate inimestega, kellest igaüks on mulle midagi jaganud. Olen kõigest sellest oma võtnud, mis just mulle sobib ja minuga haakub. Vastutasuks sellele, mida ma ise olen saanud, jagan seda heameelega nüüd ka teistele.

Sulle pakun vaid seda, mida olen enda peal katsetanud ning tean, et toimib. Võin olla sulle teekaaslane, kellega teed võib olla vaid korraks ristuvad ning mingi teise suuna kätte näitavad.

Käed hoidmas enda kohal tšakraidKes ma siis olen?

Minu CV tuleks liiga pikk, et kõike siia ära mahutada, seetõttu loetlen üles vaid peamised. Olen töötanud pikki aastaid lastega nii lastevarjupaigas Oliver kui koolis klassiõpetajana, 8 aastat psühholoogiateenistuses nõustajana, õppinud pereteraapiat, transpersonaalset hüpnoanalüüsi, mõned kursused kinesioloogiat, läbinud Reiki erinevad kursused ning meistri taseme nii Eestis kui välismaal, õppinud värviteraapiat Tetfordi Aura-Soma® ASIACT – Art and Science Academy of Color Therapeutics, omandanud seal konsultandi kutse, läbinud Julia Snegovaja kooli „22 Saatuse Koodi diagnostika ja enese tundmaõppimise ning transformatsiooni“ alg- ja profikursuse.

Usun, et pole olemas olukorda, millest poleks väljapääsu, mida ei saaks muuta või mõjutada. Kõik me vahel komistame ja kukume, kuid kõige selles juures on oluline see kui kiiresti me jälle jalule tõuseme ja edasi läheme.

Oma korjatud teadmisi ja kogemusi kombineerides võin ulatada sulle abikäe ning aidata sul kiiremini püsti tõusta. Kuna inimesed on erinevad ning nende vajadusedki erinevad, siis kindlasti leiad mingi killukese, millega mina just sulle kasulik võin olla. Tean, et minu juurde jõuavad just need inimesed, keda mina  saan aidata, kes julgevad võtta vastutuse oma elu eest, kes otsivad oma teed, tõde ja elu.

Ene Alunurm

Minu teekond algas viisteist aastat tagasi, kui alustasin hatha jooga tundide külastamist. Paar aastat tagasi lisandus huvi ka numeroloogia vastu.

Olen omandanud teadmisi numeroloogiast 22 Saatuse Koodi Natalja Ladinina koolis, kes on meetodi autor. Sama meetodit kasutava Julia Snegovaja isiksuse transformatsiooni koolis snegovaya.com rahvusvahelises numeroloogia akadeemias Alvasar  ja õppinud Natalja Sidorova poolt väljatöötatud meetodil põhinevat numeroloogiat koolis Ideal

Mind kõige enam huvitatavateks teemadeks on endast teadlik olemine ja numeroloogiliste prognooside tegemine.

 

Natalja Nikitina

 

3 pilti - kristall, lootos ja reiki